Interaktivní samoobslužné kiosky mění prostředí retailu

Kiosky Pyramid doplní stávající nabídku Panasonic v oblasti prodejních míst, odolných tabletů a handheldových zařízení a posílí svá řešení vícekanálového maloobchodního prodeje

           

 

Společnost Panasonic dnes oznámila, že nabídne přední interaktivní kiosky s dotykovými obrazovkami polytouch® 32 passport od Pyramid Computer GmbH jako součást své řady řešení, která se zabývají výzvami nové vícekanálové obchodní éry. Plně přizpůsobená řešení od Pyramid včetně komplexní logistické a servisní podpory doplní stávající řadu řešení maloobchodních prodejních míst, odolných tabletů a handheldových zařízení.

 

Řadu řešení interaktivních kiosků polytouch® 32 passport lze použít v různých oblastech, jako jsou prezentace produktů, samoobslužné pokladny a informační terminály. Díky své modularitě a flexibilnímu designu jsou zařízení s nejlepší technologií in touch ideálním doplňkem řady maloobchodních prodejních míst, tabletů Toughpad a handheldových zařízení od Panasonic.

 

Robert Blowers, generální ředitel vývoje a projektového řízení v Panasonic Computer Product Solutions v Evropě uvedl: „Zákazníci rychle mění své nákupní chování a využívají k nákupu různé prodejní kanály, včetně tradičních obchodů, mobilních zařízení, nákupu online a rostoucího samoobslužného trendu. K usnadnění této vícekanálové maloobchodní éry jsou nutné nové technologie. Kombinace mobilních zařízení Toughbook a řešení prodejních míst spolu s doplňkovými produkty od Pyramid obchodníkům umožňuje dodat zákazníkům i zaměstnancům efektivní, snadnou použitelnou a konzistentní technologii ke zpracování objednávek za pochodu, obsluze pokladny nebo samoobslužnému servisu u kiosku v obchodě.“

 

Graeme Derby, Country Manager společnosti Pyramid Computer UK, k tomu dodal: „Máme s Panasonic stejnou filosofii designu a služeb. Díky tomu jsme v obchodních řešeních ideálními partnery. I my jsme naše produkty navrhli tak, aby se obchodním zákazníkům dostalo flexibility a aby byly přesně splněny jejich potřeby. Naše řešení mohou být kupříkladu přizpůsobena tak, aby obsahovala možnosti jako platební systémy, tiskárny štítků a bločků, skenery čárových kódů a čtečky otisků prstů. Jsme schopni dodat i plně přizpůsobená zařízení se značením a barvami RAL, pokud to zákazník vyžaduje.“

 

Vedle oblasti prodeje vidí Panasonic a Pyramid obchodní příležitosti pro svá řešení zákazníkům také v pohostinství, poštovním doručovatelství/logistice, zdravotnictví a letectví s rostoucí potřebou systémů samoobslužného odbavení a řešení výdeje lístků.

 

Proměna retailu

Odolné tablety Panasonic Toughpad a pracovní stanice pro prodejní místo mají mnoho funkcí, které vás posunou mnohem dále než standardní spotřebitelská zařízení. Díky schopnosti fungovat v každém prostředí – v obchodě nebo jídelnách, venku a ve skladech – jsou dokonalým nástrojem pro všechny aplikace v maloobchodě.

 

Nejdůležitější je, že pomáhají obchodníkům využívat různé prodejní kanály, což je dnes podmínkou úspěšného podnikání. Společnost Panasonic vybavuje manažery a zaměstnance spolehlivými a přizpůsobenými zařízeními s velmi dobře čitelnými displeji, které jsou ideální pro příjem objednávek. Díky různorodosti tabletů a handheldových zařízení mohou pracovníci v maloobchodě přistupovat k informacím v reálném čase, mohou zákazníkům poskytovat podrobné informace a maximalizovat příležitosti rozšíření prodeje v místě služby. Odolnost znamená, že jsou zařízení robustní, ale lehká a dostatečně mobilní pro práci v prodejně a ve skladu. Dlouhá výdrž baterie a integrované čtečky čárových kódů a platební systémy spolu s úplným operačním systémem Windows umožňují použít mnoho aplikací na jednom zařízení.

Fotografie: https://pramconsulting-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/jiri_kroulik_pra...

Pro vice informací kontaktujte:

 

Jiří Kroulík

Account Manager

jiri.kroulik@pram.cz

m: +420 734 428 603

 

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)
 

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

Broadcast & ProAV nabízí v oblastech dálkově ovládané kamery, přepínačů, studiové kamery a ENG P2 vysoce kvalitní produkty a řešení pro zajištění hladkého provozu a vynikající poměr cena-výkon pro koncové uživatele. Řada profesionálních digitálních videokamer VariCam zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.
Communication solutions nabízí nejlepší komunikační řešení včetně profesionálních skenerů, telefonických systémů a terminálových zařízení SIP.
Computer Product Solutions pomáhá mobilním pracovníkům zvýšit produktivitu se svou řadou plně odolných notebooků Toughbook, firemních tabletů Toughpad a elektronických prodejních systémů (EPOS). Panasonic Toughbook byl v roce 2016 evropským lídrem trhu odolných notebooků s tržním podílem 67 % a Panasonic Toughpad na trhu odolných tabletů s podílem 56 % (VDC Research, březen 2017).
Industrial Medical Vision poskytuje aplikace v různých segmentech, například zdravotnictví, biologických vědách, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje ucelená a OEM řešení mikrokamer. Koncoví uživatelé, systémoví integrátoři nebo distributoři si mohou vybrat ze široké škály řešení ucelených produktů a komponentů zobrazovací technologie.
Security Solutions včetně kamer a rekordérů pro sledování, video interkomů a alarmů.
Visual System Solutions zahrnuje projektory a profesionální displeje. Panasonic nabízí nejširší řadu vizuálních produktů a s tržním podílem 37,20 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource >5klm (FR16, duben 2015 – březen 2016, mimo 4K & digitálního kina).

 

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, technologií pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslaví 100 let od svého založení, nyní provozuje 495 dceřiných společností a 91 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 61,711 miliardy EUR za rok končící 31. března 2017. Se snahou vytvářet nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, chce společnost vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Další informace o společnosti Panasonic najdete na adrese: http://www.panasonic.com/global