• TOUGHBOOK AMBULANCE FORUM

Registrace k účasti na Evropském fóru TOUGHBOOK pro zdravotnické záchranné služby

Připojte se k zdravotnickým záchranným službám z celé Evropy a podívejte se, jak technologie formují budoucnost tohoto odvětví.

PRAHA, 5. listopadu 2021 – Nyní je možné se zaregistrovat k účasti na Evropském fóru TOUGHBOOK pro zdravotnické záchranné služby, jehož cílem je spojit technologické odborníky a zdravotnické záchranné služby a zapojit je do diskuse na téma, jak technologie formují budoucnost tohoto odvětví. Bezplatná online akce se koná ve čtvrtek 25. listopadu od 10:00 do 12:00 SEČ. Zaregistrovat se můžete kliknutím sem.

Fórum zdravotnických záchranných služeb je druhou ze série akcí specializovaných záchranných služeb, která následuje po úspěšném evropském policejním fóru TOUGHBOOK konaném dříve v letošním roce. Mezi důležitá témata programu patří nejnovější výzkum zkoumající technologické trendy v záchranné službě. Zástupci White Space Strategy budou mluvit o tom, jak COVID urychlil používání řešení pro vzdálenou zdravotní péči, o budoucnosti integrovanější komunikace mezi personálem v první linii a nemocničními službami a o tom, jak by se operační systém Android se svou vylepšenou bezpečnostní nabídkou mohl v budoucnu stát preferovaným operačním systémem v tomto odvětví.

Další řečníci z řad oborových odborníků a technologických lídrů, jako jsou společnosti Microsoft, Intel a NetMotion, budou diskutovat o digitalizaci v sektoru záchranných služeb a nejnovějších mobilních výpočetních inovacích, o výzvách spojených s udržováním kritických spojení v první linii a o potenciálních výhodách zavedení systému Windows 11 pro záchranné služby.

Uspořádány byly také samostatné sekce v místních jazycích upozorňující na technologické inovace ve zdravotnických záchranných službách v Evropě, včetně Itálie, Španělska a Beneluxu. Mezi příklady technologických inovací patří chytrá integrace digitálních záznamů o pacientech pro použití v první linii a efektivní využívání elektronických čteček průkazů totožnosti.

„Efektivní digitalizace může zlepšit reakční časy, zajistit lepší péči o pacienty a umožnit záchranným týmům zachránit více životů,“ řekl Daichi Kato, ředitel divize Panasonic Mobile Solutions Business Division Europe. „Toto fórum je jedinečnou příležitostí, jak spojit odborníky z oblasti technologií a zdravotnických záchranných služeb, aby se podělili o zkušenosti s úspěšným používáním nejnovějších řešení a dozvěděli se něco o aktuálním vývoji v oblasti hardwaru, komunikace a aplikací. Rád bych vyzval všechny zástupce zdravotnických záchranných služeb, kteří jsou odpovědní za technologie nebo o ně mají zájem, aby se zaregistrovali ještě dnes.“

Další informace naleznete na webu: https://toughbook.panasonic.eu/ambulance-forum