Tisk

7/10/2020

Some customers have not responded to our prior efforts to ensure your safety, despite previous announcements and effort from our sales and service teams to contact you. Panasonic now requires that you obtain and install software which diagnoses and controls the state of this TOUGHBOOK's battery as follows:

Please ensure that you have accepted the download and installation of this diagnosis and control software on your CF-C2 no later than 12th October 2020 in order to avoid disruptions or data loss on your PC.

 

BATTERY DIAGNOSIS CONTROL SOFTWARE

18/08/2020

BRACKNELL, VELKÁ BRITÁNIE. 25. února 2020 – Společnost DP World, jejíž služby umožňují realizovat globální obchod, využívá odolné notebooky a tablety Panasonic TOUGHBOOK. Nakupuje je prostřednictvím společnosti Colva Ltd, ke zlepšení produktivity a zákaznických služeb PŘI provozu vytíženého terminálu v Southamptonu. Video s bližšími informacemi najdete zde.

Původně hledal terminál DP World Southampton řešení mobilní výpočetní techniky pro vedoucí pracovníky, kteří u všech jednotlivých lodí, nesou odpovědnost za zajištění bezpečné a správné nakládky a vykládky kontejnerů.

18/08/2020

PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA. 10. února 2020 – Společnost Panasonic vydala zprávu Time to do More, jejímž cílem je pomoci nákupčím IT vybavení vybrat mobilní počítačová zařízení, která zvýší výkonnost a efektivitu pracovníků v terénu.

18/08/2020

PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA. 8. ledna 2019 – Panasonic TOUGHBOOK 55 je prvním vysoce odolným počítačovým zařízením v nejbezpečnější kategorii Windows PC. PC typu Secured-core jsou navržena pro nejdůležitější uživatele v nejcitlivějších datových oblastech. Tyto počítače přináší uživatelům bezpečné spouštění zařízení, chrání je před útoky na firmware a operační systém a brání v neoprávněném přístupu k zařízením a datům pomocí pokročilých systémů kontroly přístupu a ověřování.

Pages