• Supermarkety

Supermarkety

Podpora aktivit v supermarketu není jednoduchá úloha. Nabídky se neustále mění. Je nutné neustále provádět správu zboží. Trvalým požadavkem je vysoká kvalita služeb poskytovaných zákazníkům. Aby vaši zaměstnanci mohli kdykoliv a kdekoliv čelit této výzvě, musí vědět, že mají podporu a informace na dosah ruky.

Vniknutí webu do prodejny
Pokud chcete používat různé prodejní kanály, musíte integrovat veškeré vaše znalosti pro každého zákazníka. V tom vám pomůže technologie Panasonic. Pro přímé propojení vašich online a reálných obchodních služeb vám můžeme pomoci s propojením nabídek a informací, které uveřejňujete na webu, s tím, co se odehrává ve vaší prodejně. 

Pokud jsou vaši zaměstnanci vybaveni zařízeními Toughpad nebo Toughbook, mohou lépe informovat o vašich produktech a nabídkách daleko účinnějším způsobem než v případě, že byste použili kiosek bez prodejce. Tato podpora prodeje znamená lépe informované zákazníky, více spokojených zákazníků a zákazníky, kteří s větší pravděpodobností budou u vás více a pravidelně nakupovat.

Účinná podpora informační samoobsluhy
I když jsou nástroje informační samoobsluhy určené pro pohodlí zákazníků, tyto nástroje mohou zákazníka odradit, protože často vyžadují zásah zaměstnance obchodu. Každý zaměstnanec obchodu je vybaven tabletem Toughpad a může přímo komunikovat se zákazníky a odpovídat na jejich dotazy, nasměrovat je k produktům, o které se zajímají, a odpovídat na dotazy na podrobnosti produktu a jeho dostupnost.

Integrovaná čtečka čárových kódů používaná pro skladové hospodářství
Daleko od služeb poskytovaných zákazníkům, tablety Toughpad prokazují hodnotu, kterou přinášejí, pokud se používají ve skladovém hospodářství. Integrované čtečky čárových kódů – funkce, kterou mnohé tablety nemají – pomáhá sledovat zásoby. Doplňování a správa zásob jsou snadné a přesné. Informace lze předávat v reálném čase do systému objednávání zboží a na prodejní místo a zvýšit tak kvalitu služeb poskytovaných zákazníkům.

Vysoce výkonné prodejní místo
Společnost Panasonic také nabízí řadu řešení pro prodejní místo, která jsou vytvořena tak, aby vyhověla mnoha požadavkům na služby zákazníkům u pokladny prodejny. S téměř třemi desetiletími zkušeností s maloobchodem a vedoucí úlohou v oblasti technologií dodáváme systémy, které zajistí vaši flexibilitu, výkon a nízké náklady vlastnictví, které vaše podnikání potřebuje.

Školení personálu
Hory dokumentace a práce s dokumenty, která zpravidla doprovází školení zaměstnanců, může být díky tabletům Toughpad omezena. Pokud použijete naše 20” 4K tablety můžete zaměstnance školit přímo na pracovišti s použitím mimořádně podrobných plánů a obrázků, které jim poskytnou nejlepší možné informace o uspořádání prodejny a procesech objednávání. Stejně tak propojením přes více prodejen a dokonce i zemí, řetězce supermarketů mají možnost, aby každý zaměstnanec v každém obchodě skupiny byl školen na stejné uspořádání produktů současně a aktualizace a změny jsou sdíleny okamžitě.

Která zařízení jsou vhodná pro supermarkety?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

Sedmipalcový tablet s operačním systémem Windows 8.1 bez ventilátoru s integrovanými doplňky, jako jsou čtečka čárových kódů nebo magnetických pásků. Malé rozměry a velký výkon znamenají, že se dokonale hodí pro mnoho aplikací v maloobchodě, a to jak v prodejně, tak i v terénu.

Informujte se

Kolébka pro pokladní systém pro Toughpad FZ-G1 (POS)

Kombinace lehkého odolného tabletu s operačním systémem Windows 8.1 a rozsáhle přizpůsobitelnou kolébkou vylepšuje služby zákazníkům a šetří prostor na prodejním místě.

Informujte se

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Toughpad FZ-E1 and FZ-X1
Toughpad FZ-E1 a FZ-X1

Plně odolné pětipalcové tablety kombinují výhody mobilních zařízení všech rozměrů – s možností čtečky čárového kódu jsou ideální pro skladové hospodářství a kontrolu.

Informujte se

Toughpad FZ-Y1

První odolný 20” tablet s neuvěřitelným rozlišením 4K.

Informujte se

Toughpad UT-MB5
Point-of-Sale Systems (POS) JS-970
Systém pro prodejní místo (POS) JS-970

Systém je kompatibilní s různými verzemi operačního systému Windows, všestranná flexibilní, modulární konstrukce s možností výměny obrazovek. Systém JS-970 zvyšuje produktivitu, snižuje prostoje a náklady na jeho údržbu jsou nízké.

Informujte se