Váš software. Náš hardware. Dokonalé partnerství.

Díky specializovanému softwaru podává náš specializovaný odolný hardware ty nejlepší výkony, a to i v těch nejnáročnějších pracovních prostředích. Podpora našich partnerů ISV je pro TOUGHBOOK vždy na předním místě.

Registrujte se do našeho partnerského programu ISV ještě dnes. Očekávat můžete kompletní balíček cenných obchodních výhod. Dáme vám k dispozici náš tým odborníků, který vám bude pomáhat s vývojem softwaru, jenž perfektně funguje s našimi notebooky, tablety a handheldovými zařízeními. A tato kombinovaná řešení budou skvělými příležitostmi k prodeji.

Tři úrovně partnerů, na míru vašemu podniku

Partneři TOUGHBOOK ISV mají k dispozici kompletní obchodní podporu ve třech úrovních na základě vašich požadavků a formy spolupráce s námi. Ať už jste na kterékoli úrovni, dostane se vám podpory v celém spektru vašeho podnikání.

ISV Premier

Jako partner Premier využíváte nejvyšší úroveň obchodní podpory. Vedle kompletní sady prodejních a marketingových nástrojů a služeb včetně přístupu k marketingovým fondům, on-line školení, webinářů zaměřených na distribuci pozvánek na exkluzivní akce TOUGHBOOK budeme váš software prodávat jako součást našich kompletních řešení TOUGHBOOK. Budete tak mít bezkonkurenční přístup k největším celoevropským trhům.

Stáhnout brožuru programu ISV >>

ISV Certified

Propagace vašeho softwaru je jednou z klíčových výhod stavu ISV Certified. Probíhat bude prostřednictvím naší webové stránky TOUGHBOOK a PR činnosti. Budete mít k dispozici celé spektrum potenciálních zájemců a zákazníků. A mimo to také přístup k prodejním a marketingovým aktivům, školení a vhledům do nových produktů. Spolu s našimi partnery ISV Premier budete mít dále přístup k našim sadám pro vývojáře softwaru (SDK) a API na podporu vývoje vašich softwarových řešení.

Stáhnout brožuru programu ISV >>

ISV Registered

Tato úroveň je perfektní platformou, pokud chcete zahájit své partnerství s námi. Budeme váš podnik podporovat prodejními a marketingovými aktivy, on-line školením a pravidelnými informacemi o našem vývoji produktů. Pokud jste ISV Registered, obdržíte také certifikát a logo, jejichž prostřednictvím můžete prezentovat, že jste oficiálním partnerem TOUGHBOOK ISV.

Stáhnout brožuru programu ISV >>