Globální lídr k vašim službám

Staňte se partnerem TOUGHBOOK a váš úspěch bude naší prioritou. Vždy jsme spojencem, nejsme vaším konkurentem. Pomůžeme vám stát se lepším specializovaným prodejcem odolné technologie a softwarových řešení a proměníme příležitosti v obchodní zisky.

Zvolte obchodní hodnotu na více úrovních

Můžete si zvolit možnost přidat se k partnerskému programu TOUGHBOOK v jedné ze tří kategorií – Engage, Edge a ISV. Naši partneři Engage jsou odborní prodejci předních odolných notebooků a tabletů ve své třídě (a s nimi souvisejícího příslušenství a příslušných řešení) a propojují své podniky řadou mobilní technologie, která určuje standard již více než dvě desetiletí.

Partneři Edge jsou specialisty na naše stále se rozšiřující řady handheldových zařízení a tabletů a slaví úspěchy na trhu, který patří mezi nejrychleji rostoucí trhy v technologickém odvětví.

Partnerům ISV nabízíme stále fungující program specializované podpory a služeb. Máte tak k dispozici více způsobů, jak zajistit, aby kombinace vašeho softwaru s naším hardwarem byla pro zákazníky neodolatelná.

Každý program je navržen tak, aby odrážel vaši úroveň propojení se značkou TOUGHBOOK. Všechny úrovně vám poskytují spoustu cenných obchodních výhod.

Zjistěte více o kategoriích partnerského programu TOUGHBOOK