Splnění požadavků železnice a sektoru veřejné dopravy

Co nejvíce brání vašim terénním pracovníkům v efektivní práci? Jak by mohl Toughbook tyto překážky odstranit?

Klepněte na následující volby a zjistěte, jaká vám nabízíme řešení…

Zvýšení produktivity pracovníků údržby
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook umožňují komplexní rekonstrukci pracovního procesu a zvýšení produktivity pracovníků údržby. Poskytnou jim přístup k dokumentům a nákresům, kdekoliv je potřebují. Navigace GPS je efektivně dovede k požadovanému zařízení, pomocí integrovaných kamer budou moci ihned pořídit jeho video nebo fotodokumentaci a díky bezdrátovému připojení získat informace o požadovaných náhradních dílech. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Údržba infrastruktury za jakýchkoliv podmínek
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook jsou ideální nástroje pro údržbu infrastruktury síťových odvětví. Umožňují terénním pracovníkům připojení k infrastruktuře a rychlé nalezení problému, prohlížení elektronických dokumentů a nákresů, objednávku náhradních dílů online a rychlou navigaci k další práci. A to vše na jakémkoliv místě za každých podmínek. Mají dlouhou výdrž baterie a mouhou pracovat za každého počasí, i na ostrém slunci. Kromě toho nabízejí širokou konektivitu. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Zkrácení doby uzavírek železničních tratí na minimum
Ano, to mě zajímá

Zkrácení doby uzavírek tratí je pro železniční síť jednou z hlavních priorit. Rychlost a efektivita práce zde proto hraje rozhodující roli. Počítače Toughbook, které se vyznačují výjimečnou konektivitou a schopností fungovat za jakýchkoliv podmínek a možností využití širokého spektra funkcí, umožňují železničním technikům a inženýrům rychlejší, přesnější a produktivnější práci. To přispívá k minimálnímu narušení funkce železniční sítě. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Spolehlivost/odolnost
Spolehlivost/odolnost

I naše nejmenší modely jsou vhodné pro práci v terénu v oboru železniční dopravy. Například Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Ačkoliv váží pouhých 1060 gramů, vydrží pád z výšky 120 cm. Některé naše modely navíc odpovídají normě IP65 týkající se odolnosti vůči prachu a vlhkosti¹.

¹ Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3

 

Přenosnost/mobilita
Přenosnost/mobilita

Zaměstnanci železnic pracují v rozličném prostředí. Mobilita zde proto hraje klíčovou úlohu. Díky malým rozměrům, možnosti upevnění a jedinečným konstrukčním prvkům, jako je např. integrovaná rukojeť, lze počítače Toughbook používat prakticky kdekoliv.

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.

Konektivita
Konektivita

Integrovaný modul WLAN a volitelný modul HSPA umožňují vykonávat různé úkoly, jako například odesílání digitálních fotografií z terénu, i když zrovna pracujete v náročných venkovních podmínkách. To znamená menší zpoždění vlaků a nižší případné pokuty spojené s uzavírkami opravovaných úseků.