Splnění požadavků výrobního sektoru

Co nejvíce brání vašim mobilním pracovníkům v efektivní práci? Jak by mohl Toughbook tyto překážky odstranit?

Klepněte na následující volby a zjistěte, jaká vám nabízíme řešení…

Přístup k aplikacím a datům v reálném čase v nejnáročnějších podmínkách
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook fungují tam, kde ostatní technologie selhávají. Nyní tedy mají vaši mobilní pracovníci přístup k datům a k aplikacím i v nejnáročnějších podmínkách a v digitální formě, která jim umožňuje provádět průběžné změny a doplnění. Díky široké nabídce velikostí displejů a provedení mohou s naprostou volností pohybu provádět nezbytné práce. Vysoký výkon procesoru zvládne i nejrozsáhlejší technickou dokumentaci. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Efektivní správa zařízení a precizní logistika
Ano, to mě zajímá

Efektivní správa zařízení a precizní logistika hraje ve výrobním sektoru velmi významnou úlohu. Data a aplikace jsou však na různých místech. Přímo ve výrobě je obtížný přístup k přesným informacím a velmi těžko se udržuje přehled o tom, kde se lidé a výrobní zařízení právě nacházejí.

S počítači Toughbook to není problém. Díky špičkové konektivitě poskytují přístup k nekonečnému množství informací bez ohledu na to, kde právě jsou vaši zaměstnanci a výrobní zařízení. Díky výjimečné odolnosti vůči nepříznivým vlivům počasí umožní výměnu dat a plánů, kdykoliv je to třeba. Navíc nabízejí funkce, jako například navigaci GPS, kameru, připojení k síti HSPA a speciální moduly podle konkrétního použití, a nahrazují tak spoustu dalších samostatných zařízení a přístrojů.

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Zvýšení efektivity v jakýchkoliv podmínkách
Ano, to mě zajímá

Možná si myslíte, že počítače nemohou fungovat všude, kde to potřebují vaše mobilní týmy. Počítače Toughbook zřejmě změní váš názor. Díky konektivitě odpovídající vojenským normám, vysoké odolnosti, spolehlivosti a vysokému výkonu je můžete používat všude, kde je potřebujete, a maximálně tak zvýšit produktivitu všech členů vašich jednotek.  

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Spolehlivost/odolnost
Spolehlivost/odolnost

I naše nejmenší modely jsou vhodné pro práci v terénu ve výrobním sektoru. Například Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Ačkoliv váží pouhých 1060 gramů, vydrží pád z výšky 120 cm. Některé naše modely navíc odpovídají normě IP65 týkající se odolnosti vůči prachu a vlhkosti¹.

¹ Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.

 

Přenosnost/mobilita
Přenosnost/mobilita

Potřebujete takové vybavení, které s sebou můžete vzít do terénu. To znamená, že mobilita zde hraje klíčovou roli. Díky malým rozměrům, možnosti upevnění a jedinečným konstrukčním prvkům, jako je např. integrované držadlo, lze počítače Toughbook používat prakticky kdekoliv.

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.

Konektivita
Konektivita

Integrovaný modul WLAN a volitelný modul HSPA umožňují vykonávat různé úkoly, jako například odesílání digitálních fotografií z terénu, i když zrovna pracujete v náročných venkovních podmínkách. To znamená rychlejší opravy a nižší případné pokuty spojené s uzavírkami opravovaných úseků.