Splnění požadavků veřejného sektoru

Co nejvíce brání vašim terénním pracovníkům v efektivní práci? Jak by mohl Toughbook tyto překážky odstranit?

Klepněte na následující volby a zjistěte, jaká vám nabízíme řešení…

Digitální přístup a poskytování informací zákazníkům za každé situace
Ano, to mě zajímá

Vaši zákazníci a investoři požadují přesné a spolehlivé informace a odpovědi na své otázky. Samozřejmě nechtějí čekat, až se terénní pracovník dovolá do ústředí nebo až se odtud v horším případě vrátí. Počítače Toughbook tento problém efektivně řeší.

Díky výjimečné konektivitě a odolnosti umožňují okamžitý přístup k informacím za každé situace. To znamená mnohem více spokojených zákazníků a produktivních projektů. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Digitální přístup k datům a aplikacím přímo v terénu
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook fungují tam, kde ostatní technologie selhávají. Nyní mohou vaši terénní pracovníci získat přístup k datům tam, kde je potřebují. Digitální forma jim umožňuje provádět průběžné změny a doplnění. Díky široké nabídce velikostí displejů a provedení mohou přímo v terénu plnit požadavky veřejného sektoru. Vysoký výkon procesoru zvládne i nejrozsáhlejší technickou dokumentaci. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Efektivní poskytování služeb ve veřejném sektoru
Ano, to mě zajímá

Efektivní poskytování služeb a správa dodavatelů hraje ve veřejném sektoru velmi významnou úlohu. Data a aplikace jsou však na různých místech, na schůzkách s dodavateli není snadné najít přesné informace a stejně obtížné je i sdílení společných plánů a znalostí.

S počítači Toughbook to není problém. Díky špičkové konektivitě poskytují přístup k nekonečnému množství informací bez ohledu na to, kde je terénní pracovníci potřebují. Díky výjimečné odolnosti vůči nepříznivým vlivům počasí umožňují sdílení dat a plánů na jakémkoliv místě. Navíc nabízejí funkce, jako například navigaci GPS, kameru, připojení k síti HSPA a speciální moduly podle konkrétního použití, a nahrazují tak spoustu dalších samostatných zařízení a přístrojů.

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Konektivita
Konektivita

Integrovaný modul WLAN a volitelný modul HSPA umožňují vykonávat různé úkoly, jako například odesílání digitálních fotografií z terénu, i když zrovna pracujete v náročných venkovních podmínkách.

Spolehlivost/odolnost
Spolehlivost/odolnost

I naše nejmenší modely jsou vhodné pro práci v terénu ve veřejném sektoru. Například Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Ačkoliv váží pouhých 1060 gramů, vydrží pád z výšky 120 cm. Některé naše modely navíc odpovídají normě IP65 týkající se odolnosti vůči prachu a vlhkosti¹.

¹ Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.

 

Ochrana dat
Ochrana dat

Kromě zabezpečení heslem, softwarem BIOS Kill a TPM a zámku pevného disku mají počítače Toughbook nainstalovaný zabezpečovací a zálohovací software Recover Pro, takže vaše data budou vždy v bezpečí.

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.