Splnění požadavků telekomunikačního sektoru

Co nejvíce brání vašim terénním pracovníkům v efektivní práci? Jak by mohl Toughbook tyto překážky odstranit?

Klepněte na následující volby a zjistěte, jaká vám nabízíme řešení…

Diagnostika a údržba digitálních sítí v jakýchkoliv podmínkách
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook jsou ideální nástroje pro údržbu moderních telekomunikačních sítí. Terénním pracovníkům údržby umožňují připojit se k prvkům sítě a provádět jejich údržbu na jakémkoliv místě a za jakýchkoliv podmínek. Lze je celý den napájet z baterie a pracovat za každého počasí, i na ostrém slunci. Kromě toho nabízejí širokou konektivitu. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Zvýšení produktivity pracovníků údržby
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook umožňují komplexní rekonstrukci pracovního procesu a zvýšení produktivity pracovníků údržby. Poskytnou jim přístup k dokumentům a nákresům, kdekoliv je potřebují, navigace GPS je efektivně dovede k požadovanému zařízení, pomocí integrovaných kamer budou moci ihned pořídit jeho video nebo fotodokumentaci a díky bezdrátovému připojení získat informace o požadovaných náhradních dílech nebo nástrojích. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Více času pro vaše zákazníky
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook s integrovaným systémem navigace GPS a výkonným připojením k bezdrátové síti umožňují pracovníkům v terénu rychlý přesun od jednoho zákazníka k druhému. Díky tomu mohou věnovat více času zákazníkům a zároveň snížit spotřebu paliva.  

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Čitelnost displeje
Čitelnost displeje

Častou překážkou při práci v terénu bývá špatná čitelnost displeje na slunci. Počítače Toughbook využívají špičkové technologie zobrazení, která zaručuje vynikající čitelnost na přímém slunci a dokonalé podsvícení pro práci v noci.

Univerzální využití
Univerzální využití

Počítače Toughbook mají integrované rozhraní HSPA a lze je vybavit rozhraním GPS a dalšími speciálními moduly podle použití. Dokonce i nejmenší modely jsou tak univerzálními nástroji vhodnými pro nejnáročnější pracovní podmínky.

Spolehlivost/odolnost
Spolehlivost/odolnost

I naše nejmenší modely jsou vhodné pro práci v terénu v telekomunikačním sektoru. Například Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Ačkoliv váží pouhých 1060 gramů, vydrží pád z výšky 120 cm. Některé naše modely navíc odpovídají normě IP65 týkající se odolnosti vůči prachu a vlhkosti¹.

¹ Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.

 

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.