Splnění požadavků strojírenského sektoru

Co nejvíce brání vašim terénním pracovníkům v efektivní práci? Jak by mohl Toughbook tyto překážky odstranit?

Klepněte na následující volby a zjistěte, jaká vám nabízíme řešení…

Digitální přístup a poskytování informací zákazníkům za každé situace
Ano, to mě zajímá

Zákazníci ve strojírenském průmyslu požadují přesné a spolehlivé informace a odpovědi na své otázky. Samozřejmě nechtějí čekat, až se terénní pracovník dovolá do ústředí nebo až se odtud v horším případě vrátí. Počítače Toughbook tento problém efektivně řeší.

Díky výjimečné konektivitě a odolnosti umožňují okamžitý přístup k informacím za každé situace. To znamená mnohem více spokojených zákazníků a ziskových projektů. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Efektivní řízení zásobovacího řetězce
Ano, to mě zajímá

Efektivní správa zásobovacího řetězce hraje ve strojírenském průmyslu velmi významnou úlohu. Data a aplikace jsou však na různých místech, na schůzkách s dodavateli není snadné najít přesné informace a stejně obtížné je i sdílení společných plánů a znalostí.

S počítači Toughbook to není problém. Díky špičkové konektivitě poskytují přístup k nekonečnému množství informací bez ohledu na to, kde je terénní pracovníci potřebují. Díky výjimečné odolnosti vůči nepříznivým vlivům počasí umožňují sdílení dat a plánů na jakémkoliv místě. Navíc nabízejí funkce, jako například navigaci GPS, kameru, připojení k síti HSDPA a speciální moduly podle konkrétního použití, a nahrazují tak spoustu dalších samostatných zařízení a přístrojů.

 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Přístup k datům a nákresům elektronicky přímo v terénu
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook fungují tam, kde ostatní technologie selhávají. Nyní tedy mají vaši terénní pracovníci přístup k datům a nákresům tam, kde je potřebují, a tehdy, kdy je potřebují. Digitální forma jim umožňuje provádět průběžné změny a doplnění. Díky široké nabídce velikostí displejů a provedení mohou přímo v terénu používat software CAD. Vysoký výkon procesoru zvládne i nejrozsáhlejší technickou dokumentaci. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Čitelnost displeje
Čitelnost displeje

Častou překážkou při práci v terénu bývá špatná čitelnost displeje na slunci. Počítače Toughbook využívají špičkové technologie zobrazení, která zaručuje vynikající čitelnost na přímém slunci a dokonalé podsvícení pro práci v noci.

Univerzální využití
Univerzální využití

Počítače Toughbook mají integrované rozhraní HSPA a lze je vybavit rozhraním GPS a dalšími speciálními moduly podle použití. Dokonce i nejmenší modely jsou tak univerzálními nástroji vhodnými pro nejnáročnější pracovní podmínky.

Spolehlivost/odolnost
Spolehlivost/odolnost

I naše nejmenší modely jsou vhodné pro práci v terénu ve stavebním sektoru. Například Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Ačkoliv váží pouhých 1060 gramů, vydrží pád z výšky 120 cm. Některé naše modely navíc odpovídají normě IP65 týkající se odolnosti vůči prachu a vlhkosti¹.

¹ Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.

 

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.