Splnění požadavků sektoru obrany

Co nejvíce brání ozbrojeným silám v efektivní práci? Jak by mohl Toughbook tyto překážky odstranit?

Klepněte na následující volby a zjistěte, jaká vám nabízíme řešení…

Přístup k aplikacím a datům v reálném čase v nejnáročnějších podmínkách
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook fungují tam, kde ostatní technologie selhávají, a řada modelů má osvědčení MIL-STD 810G*. Nyní tedy mají vojáci přístup k datům a k aplikacím i v nejnáročnějších podmínkách a v digitální formě, která jim umožňuje provádět průběžné změny a doplnění. Díky široké nabídce velikostí displejů a provedení mohou přímo v terénu provádět nezbytné práce. Vysoký výkon procesoru zvládne i nejrozsáhlejší technickou dokumentaci.

* Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle metody MIL-STD-810G.

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Efektivní správa zařízení a precizní logistika
Ano, to mě zajímá

Efektivní správa zařízení a precizní logistika hrají v sektoru obrany velmi významnou úlohu. Data a aplikace jsou však na různých místech. Na místě akce je obtížný přístup k přesným informacím a velmi těžko se udržuje přehled o tom, kde jsou lidé a vybavení.

S počítači Toughbook to není problém. Díky špičkové konektivitě poskytují přístup k nekonečnému množství informací bez ohledu na to, kde vaši lidé a vybavení právě jsou. Díky výjimečné odolnosti vůči nepříznivým vlivům počasí umožní výměnu dat a plánů, kdykoliv je to třeba. Navíc nabízejí funkce, jako například navigaci GPS, kameru, připojení k síti HSPA a speciální moduly podle konkrétního použití, a nahrazují tak spoustu dalších samostatných zařízení a přístrojů.

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Zvýšení efektivity v jakýchkoliv podmínkách
Ano, to mě zajímá

Možná si myslíte, že počítače nemohou fungovat všude, kde potřebují působit vaše jednotky. Počítače Toughbook zřejmě změní váš názor. Díky konektivitě odpovídající vojenským normám, vysoké odolnosti (MIL-STD 810G*), spolehlivosti a vysokému výkonu je můžete používat všude, kde je potřebujete, a maximálně tak zvýšit produktivitu všech členů vašich jednotek.

*Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle metody MIL-STD-810G.

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Čitelnost displeje
Čitelnost displeje

Častou překážkou při práci v terénu bývá špatná čitelnost displeje na slunci. Počítače Toughbook využívají špičkové technologie zobrazení, která zaručuje vynikající čitelnost na přímém slunci a dokonalé podsvícení pro práci v noci.

Univerzální využití
Univerzální využití

Počítače Toughbook mají integrované rozhraní HSPA a lze je vybavit rozhraním GPS a dalšími speciálními moduly podle použití. Dokonce i nejmenší modely jsou tak univerzálními nástroji vhodnými pro nejnáročnější pracovní podmínky.

Spolehlivost/odolnost
Spolehlivost/odolnost

I naše nejmenší modely jsou vhodné pro práci v terénu ve vašem sektoru. Například Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Ačkoliv váží pouhých 1060 gramů, vydrží pád z výšky 120 cm. Některé naše modely navíc odpovídají normě IP65 týkající se odolnosti vůči prachu a vlhkosti¹.

¹Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.

 

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.