Splnění požadavků pohotovostních a záchranných služeb

Co nejvíce brání v efektivní práci lidem, kteří zachraňují lidské životy a starají se o naši bezpečnost? Jak by mohl Toughbook tyto překážky odstranit?

Klepněte na následující volby a zjistěte, jaká vám nabízíme řešení…

Přístup k aplikacím a datům v reálném čase v nejnáročnějších podmínkách
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook fungují tam, kde ostatní technologie selhávají. Nyní mají terénní pracovníci přístup k datům a k aplikacím i v nejnáročnějších podmínkách a v digitální formě, která jim umožňuje provádět průběžné změny a doplnění. Díky široké nabídce velikostí displejů a provedení mohou přímo v terénu provádět nezbytné práce. Vysoký výkon procesoru zvládne i nejrozsáhlejší technickou dokumentaci. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Přesná diagnostika pacientů
Ano, to mě zajímá

Rychlé zhodnocení situace a okamžité spojení s potřebnými službami či získání centrálně uložených dat může být u záchranných akcí otázkou života a smrti.

S počítači Toughbook to není problém. Díky špičkové konektivitě poskytují přístup ke vzdáleným datům a systémům za každé situace bez ohledu na to, kde vaši lidé právě jsou. Díky výjimečné odolnosti vůči nepříznivým vlivům počasí umožní výměnu dat a plánů, kdykoliv je to třeba. Navíc nabízejí funkce, jako například navigaci GPS, kameru, připojení k síti HSDPA a speciální moduly podle konkrétního použití, a nahrazují tak spoustu dalších samostatných zařízení a přístrojů.

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Zvýšení efektivity v jakýchkoliv podmínkách
Ano, to mě zajímá

Možná si myslíte, že počítače nemohou fungovat všude, kde to potřebují vaše záchranné týmy. Počítače Toughbook zřejmě změní váš názor. Díky konektivitě odpovídající vojenským normám, vysoké odolnosti, spolehlivosti a vysokému výkonu je můžete používat všude, kde je potřebujete, a maximálně tak zvýšit produktivitu všech členů vašich jednotek.  

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Čitelnost displeje
Čitelnost displeje

Častou překážkou při práci v terénu bývá špatná čitelnost displeje na slunci. Počítače Toughbook využívají špičkové technologie zobrazení, která zaručuje vynikající čitelnost na přímém slunci a dokonalé podsvícení pro práci v noci.

Univerzální využití
Univerzální využití

Počítače Toughbook mají integrované rozhraní HSPA a lze je vybavit rozhraním GPS a dalšími speciálními moduly podle použití. Dokonce i nejmenší modely jsou tak univerzálními nástroji vhodnými pro nejnáročnější pracovní podmínky.

Spolehlivost/odolnost
Spolehlivost/odolnost

I naše nejmenší modely jsou vhodné pro práci v terénu ve vašem sektoru. Například Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Ačkoliv váží pouhých 1060 gramů, vydrží pád z výšky 120 cm. Některé naše modely navíc odpovídají normě IP65 týkající se odolnosti vůči prachu a vlhkosti¹.

¹Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.

 

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.