Splnění požadavků maloobchodního sektoru

Co nejvíce brání vašim terénním pracovníkům v efektivní práci? Jak by mohl Toughbook tyto překážky odstranit?

Klepněte na následující volby a zjistěte, jaká vám nabízíme řešení…

Efektivní práce obchodníků v terénu
Ano, to mě zajímá

Zákazníci v maloobchodním sektoru požadují přesné a spolehlivé informace a odpovědi na své otázky. Samozřejmě nechtějí čekat, až se prodejce dovolá do ústředí nebo až se odtud v horším případě vrátí. Počítače Toughbook tento problém efektivně řeší.

Díky výjimečné konektivitě a odolnosti umožňují okamžitý přístup k informacím za každé situace. To znamená mnohem více spokojených zákazníků a ziskových pracovních procesů. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Přístup k důležitým datům i v terénu
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook fungují tam, kde ostatní technologie selhávají, a proto skvěle vyhovují prodejcům, kteří se pohybují v tak rozmanitém prostředí. Nyní mají vaši terénní pracovníci přístup k informacím tam, kde je potřebují – třeba i v mrazírenském skladu. Digitální forma jim umožňuje provádět průběžné změny a doplnění. Díky široké nabídce velikostí displejů a provedení mohou přímo v terénu provádět práce související s prodejem. Vysoký výkon procesoru zvládne i nejrozsáhlejší technickou dokumentaci. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Inteligentní dodávky
Ano, to mě zajímá

Internet a štíhlé zásobování změnily maloobchod do takové míry, že personál se často setká se zákazníky pouze u domovních dveří. Počítače Toughbook umožňují této cenné příležitosti k prodeji maximálně využít.

Jelikož jsou tyto počítače navrženy tak, aby fungovaly na jakémkoliv místě, výborně se pro toto nové maloobchodní prostředí hodí. Prodejci, kteří využívají špičkové informační technologie, mohou zákazníkům poskytovat lepší služby. Tak zvýší jejich spokojenost a mohou prodat další zboží nebo služby.

Kromě toho integrované periferie počítačů Toughbook, jako např. navigační systém GPS nebo čtečka čárového kódu, přispívají k podstatnému zvýšení produktivity prodejců v terénu. Umožňují jim optimalizovat trasu, a navštívit tak za den více zákazníků. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Přenosnost/mobilita
Přenosnost/mobilita

Zaměstnanci maloobchodu pracují v rozličném prostředí. Mobilita zde proto hraje klíčovou úlohu. Díky malým rozměrům, možnosti upevnění a jedinečným konstrukčním prvkům, jako je např. integrované držadlo, mohou počítače Toughbook používat, kdekoliv je potřebují.

Univerzální využití
Univerzální využití

Počítače Toughbook mají integrované rozhraní HSPA a lze je vybavit rozhraním GPS a dalšími speciálními moduly podle použití. Dokonce i nejmenší modely jsou tak univerzálními nástroji vhodnými pro nejnáročnější pracovní podmínky.

Spolehlivost/odolnost
Spolehlivost/odolnost

I naše nejmenší modely jsou vhodné pro práci v terénu v maloobchodním sektoru. Například Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Ačkoliv váží pouhých 1060 gramů, vydrží pád z výšky 120 cm. Některé naše modely navíc odpovídají normě IP65 týkající se odolnosti vůči prachu a vlhkosti¹.

¹ Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.

 

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.