Splnění požadavků leteckého sektoru

Co nejvíce brání vašim terénním pracovníkům v efektivní práci? Jak by mohl Toughbook tyto překážky odstranit?

Klepněte na následující volby a zjistěte, jaká vám nabízíme řešení…

Přístup k technickým manuálům a revizním dokumentům za každého počasí
Ano, to mě zajímá

Technické příručky a záznamy o revizích byly dříve dostupné převážně na papíře. A i když byly v elektronické formě, technická omezení počítačů neumožňovala vždy přístup k těmto digitálním informacím tam, kde bylo letadlo odstaveno. Tyto dokumenty nebyly dostupné, protože počítače neměly bezdrátové připojení, nefungovaly při nízkých teplotách nebo jejich displeje nebyly čitelné na ostrém slunci.

 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Pracovníci údržby potřebují rychlý a jednoduchý přístup k palubním deníkům
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook, které nabízejí špičkovou konektivitu a odolnost, umožňují pracovníkům údržby dosud nevídaně rychlý přístup k palubním deníkům, často ještě před přistáním letadla. Poskytují jim tedy veškeré informace, které potřebují k řešení jakékoliv situace, což přispívá k výraznému zkrácení odbavení letadla. Tím šetří leteckým společnostem ohromné peníze.
 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

 

Okamžitá kontrola a rychlejší schválení způsobilosti k letu
Ano, to mě zajímá

Doba odbavení letadla hraje v leteckém průmyslu klíčovou úlohu. Letadlo, které není ve vzduchu, nevydělává. Počítače Toughbook však umožňují okamžitou kontrolu a schválení způsobilosti k letu, protože je lze vzít přímo na místo údržby, snadno se používají, nabízejí řadu funkcí a konektivitu i v nejnáročnějších podmínkách.
 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Konektivita
Konektivita

Integrovaný modul WLAN a volitelný modul HSPA umožňují vykonávat různé úkoly, jako například objednávky náhradních dílů online bez přerušení práce – i když zrovna pracujete na palubě letadla.

Spolehlivost/odolnost
Spolehlivost/odolnost

I naše nejmenší modely jsou vhodné pro práci v terénu v leteckém sektoru. Například Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Ačkoliv váží pouhých 1060 gramů, vydrží pád z výšky 120 cm. Některé naše modely navíc odpovídají normě IP65 týkající se odolnosti vůči prachu a vlhkosti¹.

¹Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.

 

Ochrana dat
Ochrana dat

Kromě zabezpečení heslem, softwarem BIOS Kill a TPM a zámku pevného disku mají počítače Toughbook nainstalovaný zabezpečovací a zálohovací software Recover Pro, takže vaše data budou vždy v bezpečí.

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.