Farmaceutické výzvy řeší Toughbook

Tablety, notebooky, odpojitelná zařízení typu 2 v 1 a handheldová zařízení 
Toughbook a Toughpad jsou navrhována s ohledem na vaše farmaceutické odborníky. 

Síla.
Výkon.
Produktivita.

 

Modely Toughbook a Toughpad FZ-G1, FZ-Q2 a CF-XZ6 jsou lehké a disponují HD multidotykovými obrazovkami a různými rozměry. Takže jsou k provádění testů ve farmacii ergonomicky ideální. A co více, nejnovější procesory Intel® dosahují vynikajícího výkonu, který si poradí i s tou nejkomplexnější technickou dokumentací. Přidejte k tomu funkce produktivity specifické pro sektor zacílené na zautomatizování úkolů a snížení chyb a můžete se těšit na účinnost opravdu nové úrovně.

 

 

Kontrola křížové kontaminace 

Zařízení Toughbook a Toughbook odolávají nárazům, prachu a vodě a některé modely jako FZ-G1 jsou odolné vůči mnoha druhům dezinfekčních prostředků a splňují různé požadavky zdravotnického prostředí. Proto jsou ideální do prostředí, kde prevence křížové kontaminace a perfektní hygiena hrají zásadní roli. Naše autonomně fungující notebooky, notepady a handheldová zařízení samozřejmě také eliminují potřebu papíru, propisek a zápisníků, které mohou šířit nákazu.

Odolná mobilita

Farmaceutický sektor působí v řadě oblastí. A pokud potřebujete být na cestách výkonní, neměli byste přistupovat na kompromisy. Malá, lehká a upevnitelná zařízení Toughbook a Toughpad s integrovanými rukojeťmi, odpojitelnými provedeními 2 v 1 a bezkonkurenční odolností (některé modely odolávají pádu z výšky až 3 metrů) nabízejí nejen špičkovou přenosnost, ale také ničím nerušený provoz. Ať jsou počasí, laboratoř nebo podmínky testování jakékoli a ať váš prodejní tým cestuje kamkoli.

Neomezený výkon

Životnost baterie Tougbooku a Toughpadu je až 28 hodin a baterie je také možné vyměňovat za chodu. Zařízení tedy může nepřetržitě využívat více farmaceutických pracovníků po dobu více směn i na opakovaných delších cestách.

Ochrana dat

Přenosná počítačová řešení Toughbook a Toughpad přinášejí vedle zabezpečení heslem, Trusted Platform Mobile (TPM) a zamykání pevného disku také přihlášení Windows Hello, ověření FusionPipe a zabezpečený software konektivity NetMotion Wireless.

Stálé připojení

Vynikající bezdrátová konektivita – díky portům Native Serial, LAN a VGA/HDMI – znamená nepřerušený přístup k důležitým informacím a komunikaci – ať již vaši odborníci v terénu přijímají objednávky, zachycují data a měření nebo přistupují k výsledkům testů.

 

Kontaktujte nás

Promluvte si dnes s přátelským členem týmu Panasonic a zjistěte, jak mohou odolná zařízení Toughbook a Toughpad pomoci vaší farmaceutické organizaci snížit náklady, zvýšit kvalitu a efektivitu, optimalizovat možnosti prodeje a nabízet lepší celkový zákaznický servis.