Splnění požadavků automobilového sektoru

Co nejvíce brání vašim terénním pracovníkům v efektivní práci? Jak by mohl Toughbook tyto překážky odstranit?

Klepněte na následující volby a zjistěte, jaká vám nabízíme řešení…

Lepší zákaznický servis, menší chybovost a kratší čekací lhůty
Ano, to mě zajímá

Příjem vozu do servisu může značně snížit efektivitu diagnostického procesu, zejména v časové tísni ranních špiček. Zákazníci tak musí déle čekat a jsou nespokojení.

Dále můžeme jen doufat, že vůz bude přidělen mechanikovi, který má s odstraňováním dané závady největší zkušenosti. Pokud se tak však nestane, klesá počet napoprvé úspěšných oprav.

Počítače Toughbook přispívají k transformaci tohoto procesu, protože je lze integrovat s diagnostickými systémy, což technikům umožňuje provádět trojí diagnostiku v čase, ve kterém ji dříve stihli pouze jednou. Jak je to možné? Díky spojení bezdrátové konektivity odpovídající vojenským normám, nedostižné schopnosti fungovat v náročných podmínkách a integrovaným periferiím, jako například čtečkám čipů RFID a čárového kódu. 
 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

 

Jak získat více z každé návštěvy zákazníka
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook navrhují a montují lidé, kteří si uvědomují, jak firmy provádějící diagnostiku automobilů vydělávají peníze – další prací pro zákazníky, kteří jsou s jejich službami spokojeni..

Kromě toho mechanikům umožňují, aby zákazníkům při návštěvě poskytovali hodnotnější služby, což znamená vyšší příjmy pro servisní dílnu. 
 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

 

Přesná a efektivní diagnostika v nejnáročnějších podmínkách
Ano, to mě zajímá

Práci nelze vždy provádět tam, kde je to nejsnadnější. Automobily často potřebují opravit na místech, kde není připojení k elektrické síti, kde je slabý signál bezdrátové sítě a kde je horko a prach.

Počítače Toughbook mají velmi účinné bezdrátové připojení, displej viditelný za každých podmínek, vyrábějí se v různém provedení, vyznačují se výjimečnou odolností a jsou přímo určeny pro práci venku nebo v nehostinném prostředí. Ať je tedy vůz, který potřebuje opravit, kdekoliv, mechanik si k němu může vzít Toughbook a provést veškeré potřebné úkony. 
 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Čitelnost displeje
Čitelnost displeje

Častou překážkou při práci v terénu bývá špatná čitelnost displeje na slunci. Počítače Toughbook využívají špičkové technologie zobrazení, která zaručuje vynikající čitelnost na přímém slunci a dokonalé podsvícení pro práci v noci.

Univerzální využití
Univerzální využití

Počítače Toughbook mají integrované rozhraní HSPA a lze je vybavit rozhraním GPS a dalšími speciálními moduly podle použití. Dokonce i nejmenší modely jsou tak univerzálními nástroji vhodnými pro nejnáročnější pracovní podmínky.

Spolehlivost/odolnost
Spolehlivost/odolnost

I naše nejmenší modely jsou vhodné pro práci v terénu v automobilovém sektoru. Například Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Ačkoliv váží pouhých 1060 gramů, vydrží pád z výšky 120 cm. Některé naše modely navíc odpovídají normě IP65¹ týkající se odolnosti vůči prachu a vlhkosti¹.

¹Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.

 

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.