Phone number: +420 234 294 112
  • CPS Product line up TOUGHBOOK 20 TOUGHBOOK 33 TOUGHBOOK T1 TOUGHBOOK N1 TOUGHBOOK 55 TOUGHBOOK G1 TOUGHBOOK M1 TOUGHBOOK S1 TOUGHBOOK A3 TOUGHBOOK G2 Standard TOUGHBOOK L1 TOUGHBOOK G2 Standard

Sortiment výrobků

Produkty a příslušenství TOUGHBOOK

Až budete hledat vaše další odolné zařízení, zjistíte, že TOUGHBOOK pro vás má úplně všechna – handheldová zařízení, tablety, laptopy tradiční konstrukce nebo odpojitelné laptopy 2 v 1.

Dokonce včetně široké škály praktického příslušenství, které je navrženo tak, abyste z technologie TOUGHBOOK získali maximum.

Ať už jste uživatel zařízení TOUGHBOOK, nakupujete odolná IT řešení pro vaše podnikání, jste prodejcem nebo vyvíjíte software, tato část našeho webu vám poskytne mnoho cenných informací o celé řadě produktů a příslušenství.

Součástí této řady jsou:

  • Odolné laptopy – vysoce odolná zařízení, která odrážejí posledních 20 let vývoje a prodeje produktů.
  • Odolné tablety– navržené pro specialisty, kteří využívají nejnovější technické inovace jako 3D měření Intel RealSense a termokamery.
  • Handheldová zařízení– kapesní, lehká a výkonná zařízení, která v jednom specializovaném těle spojují výhody handheldových zařízení, chytrých telefonů a čtečky čárových kódů.
  • Příslušenství–technologie TOUGHBOOK vám širokou nabídkou příslušenství umožňuje dostat z vašich zařízení co nejvíce – od speciálně navržených dokovacích systémů pro vaše vozy, které udrží vaše zařízení TOUGHBOOK v bezpečí i za jízdy, po napájecí zdroje a replikátory portů, díky kterým můžete mít kancelář kdekoli.
  • Systémy EPOS– naše 30letá zkušenost s elektronickými systémy prodejních míst nám umožňuje vytvářet řadu nejmodernějších řešení, která odpovídají požadavkům obchodů a také sektorům služeb pro volný čas a pohostinství.
  • ProServices a Protect– kromě hardwaru nabízíme také ProServices a Protect, v jejichž rámci máte k dispozici to nejlepší ve vývoji na zakázku, úpravách, podpoře nasazení a také v oblasti řešení záruky a zabezpečení.

Potřebujete více informací o celé řadě TOUGHBOOK? Kontaktujte nás ještě dnes.

Na našich informačních stránkách naleznete podrobné popisy produktů, jejich technické specifikace, recenze, uživatelské příručky k příslušenství a množství dalších informací o technické podpoře a službách, které jsou základem úspěchu našich produktů.

Pokud byste se rádi dozvěděli více informací o našich produktech, příslušenství nebo službách, obraťte se na nás. Náš tým TOUGHBOOK vám rád pomůže najít přesně to, co hledáte, a probere s vámi, jak vám můžeme pomoci překonat výzvy vašeho podnikání.