• FZ-G1 FZ-M1 A3 S1 G2 33

TOUGHBOOK rugged Tablets

Panasonic TOUGHBOOK Tablets vám pomůže zvýšit efektivitu a produktivitu jako dosud žádný jiný počítač ani tablet.

Je vhodný pro lehké práce v terénu v oborech jako například letectví, stavebnictví, mobilní prodej a ve veřejném sektoru, kde je často vystaven extrémním vlivům počasí a kde selhání může mít velmi vážné následky.

Všechny modely tabletu TOUGHBOOK Tablets jsou navrženy tak, aby splňovaly stejná kritéria jako počítače TOUGHBOOK, a jsou proto mnohem odolnější než srovnatelné tablety. Všechny tablety TOUGHBOOK Tablets jsou odolné proti pádům (norma MIL-STD-810G) a splňují normu IP o ochraně vůči prachu a vlhkosti.

Vnitřní hořčíkový rám tabletu tvoří pevný skelet, který účinně chrání vnitřní komponenty a základní desku před otřesy způsobené pádem. Elastomerové chrániče rohů snižují nárazovou sílu při pádu a chrání displej. Sklo displeje je chemicky tvrzené a přilepené přímo k displeji, což zvyšuje jeho odolnost vůči vibracím a nárazům a zároveň zlepšuje čitelnost.

Díky displeji s matným povrchem, který se vyznačuje vynikající čitelností za denního světla, špičkové kvalitě TOUGHBOOK, zabezpečení a pokročilé správě zařízení třídy enterprise-class jsou modely TOUGHBOOK Tablets nejodolnější a nejspolehlivější multimediální tablety s operačním systémem Android vhodné pro okamžité použití ve firmách.

Google, the Google logo, YouTube and Android are trademarks of Google Inc.

 

Pro informace o ekodesignu podle nařízení EU 617/2013 prosím navštivte: www.ptc.panasonic.eu