Phone number: +420 234 294 112
  • Notebooks

    FZ-55

Sortiment počítačů Toughbook

Notebooky TOUGHBOOK

Který notebook TOUGHBOOK je ten pravý pro vaše podnikání? V široké řadě modelů, která kopíruje rozšiřující se segment odolných zařízení, určitě najdete zařízení, které přesně odpovídá vašim potřebám v oblasti notebooků.

Odolné notebooky, které splňují požadavky nejnáročnějších pracovních prostředí

Plně odolné notebooky řady TOUGHBOOK odolají prachu, vodě, vibracím a pádům z výšky až 180 cm. Jsou navrženy pro práci v extrémně nízkých a vysokých teplotách, takže ani počasí – nebo vnitřní podmínky – pro vaše mobilní týmy nebudou problém.

Jak si vybrat ten správný odolný notebook?

Jak tedy zjistíte, který TOUGHBOOK je nejvhodnější pro vaše podnikání? Existuje několik vlastností, které byste měli při výběru zohlednit.

  • Odolnost – Všechny notebooky řady TOUGHBOOK jsou odolné. Některé mají vyšší stupeň odolnosti než jiné a více vydrží. Pomůžeme vám vybrat tu nejlepší variantu právě pro vás.
  • Velikost – velikost obrazovky, hmotnost a rozměry jsou také klíčovými prvky při výběru notebooku. TOUGHBOOK vám i v této oblasti nabízí mnoho různých možností.
  • Flexibilita – potřebujete zařízení, které lze podle potřeby používat jako tablet? Konvertibilní provedení pro vás může být to pravé.
  • Konfigurace a pracovní rozhraní – jak dobře splňuje konfigurace vašeho odolného notebooku nároky vašeho podnikání? TOUGHBOOK je možné konfigurovat podle vašich potřeb. Opět vám můžeme pomoci najít správnou odpověď.