Automobilový průmysl

Transformace automobilového sektoru

Počítače Toughbook vybavené procesorem Intel® Core™ i5 vPro™ Processor jsou ideálním nástrojem pro všechny oblasti automobilového průmyslu od výzkumu a vývoje motorů či vozidel přes počítačové simulace a měření až po záznam a hodnocení telematických dat při zkušebních jízdách.

Série počítačů s maximální ochranou mají robustní konstrukci bez větráků a utěsněné externí porty. Jsou odolné proti prachu a vodě i proti vibracím a nárazům (MIL-STD 810G a IP65)¹,². Kromě toho jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, takže umožňují provádět diagnostiku v terénu, a odolávají pádům a otřesům na hrbolatých zkušebních polygonech i nečistému prostředí servisních dílen.

Spolehlivost a odolnost

Díky robustní konstrukci a prvkům, jako jsou například pružně upevněné displeje, vyztužené závěsy nebo pevné disky chráněné proti otřesům, mají počítače Toughbook výjimečně dlouhou životnost bez závad a nákladných oprav. Jejich naběhlé provozní náklady po celou dobu životnosti jsou proto značně nižší než u konvenčních přenosných počítačů (celkové náklady na vlastnění).

To jsou jen technická fakta. My vám však chceme ukázat, jak s vámi počítače Toughbook dokáží spolupracovat.

Jak již dnes slouží jiným organizacím podobným té vaší. A jak vám mohou pomoci překonat překážky, s nimiž se setkáváte.

¹Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle metody MIL-STD-810G 516.6 Procedure IV pro pádové zkoušky.  
²Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.

 

Doprava

Transformace železniční a silniční dopravy

Existuje málo oborů, v nichž se musí terénní pracovníci vyrovnat se stejně náročnými úkoly a podmínkami jako v odvětví silniční a železniční přepravy.

A také existuje málo přenosných počítačů, pokud vůbec nějaké takové jsou, které se v takových podmínkách vyrovnají možnostem počítačů Toughbook s procesory Intel® Core™ i5 vPro™.

Díky špičkové konektivitě, výkonnosti, přenosnosti a nedostižné odolnosti nabízejí profesionálům z odvětví přepravy mnohem větší možnosti při práci v terénu, než tomu bylo dosud. Už není třeba nosit papírovou dokumentaci. Práce se nemusí zbytečně přerušovat kvůli počasí, ať třeba prší, sněží nebo svítí ostré slunce. Není potřeba nosit více přístrojů a zařízení. Výrazně se zkracují uzavírky.

Nyní bychom vám rádi ukázali, jak s vámi počítače Toughbook dokáží spolupracovat.

Jak již dnes slouží jiným organizacím podobným té vaší. A jak vám mohou pomoci překonat překážky, s nimiž se setkáváte.

¹ Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.
Vysokozdvižné

Jednoúčelové výpočty pro Váš vozový park

Vysokozdvižné vozíky hrají významnou roli v procesu skladování. Bez ohledu na velikost Vašeho vozového parku je výběr počítačů pro Vaše vysokozdvižné vozíky rozhodující investicí pro hladké a účinné fungování Vaší činnosti.

Vysokozdvižné vozíky s ICT vybavením mají mnoho výhod. Úkoly mohou být prováděny s větší účinností, protože operátoři mají nepřetržitý přístup k přesným informacím v reálném čase ze systému řízení informací při současném provádění činností zvedání a odkládání, řízení zásob nebo sledování a zaznamenávání aktiv.

Co je potřeba zvážit při výběru počítačů pro Váš vozový park a jakým způsobem lze učinit nejlepší rozhodnutí z hlediska Vašich současných i budoucích potřeb?

Zde jsou některé z nejdůležitějších otázek, které si budete muset položit:

Are you looking for a fixed computer or a flexible mobile device that can move between vehicles?

Hledáte nepřenosný fixní počítač nebo flexibilní přenosné zařízení, které lze mezi vozidly přesouvat?

Row call to action
Supermarkets

Rádi byste si vybrali zařízení pro běžné spotřebitele nebo preferujete něco trochu odolnějšího?

Row call to action
Retail stores

Které zařízení je pro Vás to pravé?

Row call to action
Hospitality

Hledáte standardní řešení nebo na míru přesně podle Vašich potřeb?

Row call to action

 

 

Maloobchod

Nové fungování obchodu

Víceúčelové řešení pro každou aplikaci ve vašem obchodě

Odolné tablety Panasonic Toughpad a pracovní stanice pro prodejní místo (POS) mají mnoho funkcí, které vás posunou mnohem dále než standardní spotřebitelská zařízení. Schopnost fungovat v každém prostředí – v obchodě nebo jídelnách, venku a ve skladech – jsou dokonalým nástrojem pro všechny aplikace v maloobchodě.

Nejdůležitější je, že pomáhají obchodníkům využívat různé prodejní kanály, což je dnes podmínkou úspěšného podnikání. Ještě než zákazník vstoupí do vašeho obchodu nebo prostor, vytvářejí řadu integrovaných, plynulých interakcí a bodů styku, kombinující svět maloobchodu s jeho digitální online podporou.

  • Společnost Panasonic vybavuje manažery a zaměstnance spolehlivými a přizpůsobenými zařízeními s velmi dobře čitelnými displeji, které jsou ideální pro příjem objednávek v takových prostředích, jako jsou restaurace, nebo řetězce rychlého občerstvení.
  • Díky zařízením Toughpad mohou pracovníci v maloobchodě přistupovat k informacím v reálném čase, poskytovat zákazníkům podrobné informace a maximalizovat příležitosti rozšíření prodeje v místě služby.
  • Odolná konstrukce dělá zařízení Toughpad robustní, ale přesto jsou lehká a dostatečně mobilní pro práci v prodejně a ve skladu.
  • Dlouhá výdrž baterie a integrovaná čtečka čárových kódů spolu s úplným operačním systémem Windows umožňuje použití mnoha aplikací na jednom zařízení.
  • Řada specializovaných dokovacích řešení umožňuje zařízení Toughpad bezpečně přepravovat a používat za pochodu, nebo je používat jako pracovní stanici.
  • Pracovní stanice Panasonic pro prodejní místo plní požadavky současného trhu a pomáhají obchodníkům v jejich každodenní činnosti. Jsou kompatibilní s různými operačními systémy Windows, jejich flexibilní a modulární design z nich dělá všestranné zařízení pro maloobchod, restaurace, řetězce rychlého občerstvení a pohostinství. 

 

Zařízení Toughbook a Toughpad v prostředí maloobchodu

Zařízení rychlého občerstvení a řetězce restauracíacíacíací

Zařízení rychlého občerstvení a řetězce restaurací

Tam, kde je největší tlak na rychlost a výkonnost, tam naše zařízení zajišťují bezchybný a flexibilní provoz.

Pobídka k akci src=
Supermarkety

Supermarkety

V prostředí, kde je nejdůležitější úroveň služeb zákazníkům, podporuje technologie Panasonic rozsáhlou řadu úloh, procesů a činností pracovníků.

Pobídka k akci src=
Prodejnyefault/files/fck_uploads/image/retail_sector_toughpad_box3.jpg

Prodejny

Nasaďte počítačová a mobilní řešení Panasonic pro prodejní místa a poskytujte vysoce kvalitní služby na všech prodejních kanálech a místech styku se zákazníky.

Pobídka k akci src=
Hotelové službyužbyužbyužby

Hotelové služby

Připravte zákazníkům dokonalý zážitek s technologií, která vylepší každou návštěvu  vašeho zařízení.

Pobídka k akci src=
¹ Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.
Logistika

Čtečka čárových kódů do ruky. Malá, ale šikovná

Ze skladiště rovnou ke dveřím zákazníka. Efektivní čtení čárových kódů nehrálo nikdy v sektoru logistiky větší roli, a to se tu bavíme o takových jménech, jako je Tobler ve Švýcarsku, Westfalen v Nizozemí, Baeko v Německu nebo NHS v Hertfordshiru ve Velké Británii.
Rychlost čtení nicméně snižují vyšší objemy práce a nevhodně konstruovaná zařízení, u kterých existuje vyšší riziko zranění pracovníků, kteří se pak zaměstnavatelům mohou pěkně prodražit.

Co když vám ale prozradíme, že s určitými konstrukčními inovacemi – mezi které spadá i unikátní zešikmená čtečka čárových kódů – by mohlo být čtení jednodušší, rychlejší a praktičtější? 

Inovativní prvky, jako je zešikmená čtečka čárových kódů, a přesný stylus, mohou zvýšit produktivitu čtení až o 12 %. 
Společnost Panasonic má v sektoru logistiky více než 30 let zkušeností a výzvám, se kterými se váš průmysl potýká, dobře rozumí. Naše odborné znalosti přinesou logistickým společnostem po celém světě štíhlejší procesy, vyšší přesnost, rychlejší dodávky, bezproblémové čtení, vyšší efektivitu a lepší návratnost investic. 

Produktivita roste. Únava klesá. 
Tak vypadá budoucnost čtení. 
Stanete se její součástí? 

4 z 5 největších logistických společností v Japonsku využívají handheldová zařízení společnosti Panasonic. 

Obrana

Transformace obranných sil

Spolehlivý provoz v nejnáročnějších podmínkách s co možná nejefektivnějšími náklady. To je úkol, před kterým stojí organizace v sektoru obrany.

A právě zde nacházejí uplatnění počítače Toughbook vybavené procesory Intel® Core™ i5 vPro™ Processor. Proč? Protože je lze používat v podmínkách, kde jiné počítače selhávají. Poskytují profesionálům v terénu informace, aplikace a spojení s podpůrnými týmy v zázemí za každé situace. A také proto, že nabízejí široké spektrum funkcí, nejvyšší mobilitu a spolehlivost, šetří čas, práci a náklady.

Nyní bychom vám rádi ukázali, jak s vámi počítače Toughbook dokáží spolupracovat. 

Jak již dnes slouží jiným organizacím podobným té vaší. A jak vám mohou pomoci překonat překážky, s nimiž se setkáváte.

¹Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.
Verejne-site

Toughbook – specialista pro oblast služeb

Divize Panasonic Toughbook úzce spolupracuje v oblasti služeb už desítky let s těmi nejlepšími z nejlepších a snaží se porozumět unikátním výzvám, kterým čelíte.
 

Proč?
 

Abychom vám mohli zprostředkovat dokonalá odolná mobilní výpočetní řešení šitá na míru přesně vašemu sektoru.
Vaši pracovníci v oblasti služeb a v terénu teď více než kdy jindy potřebují:
Okamžitý přístup k digitálním informacím – bez ohledu na vzdálenost
Záruky nezpochybnitelné bezpečnosti
Zařízení, která fungují bez ohledu na to, co se děje v okolí
Konektivitu, na kterou se mohou spolehnout – a to i na cestách
Dlouhou životnost baterie, která vydrží dlouhé nebo po sobě jdoucí směny, a možnost její výměny svépomocí
Zkrátka potřebují špičkovou spolehlivost, dokonalou flexibilitu a nekompromisní výkon.
A přesně to zařízení Toughbook a Toughpad nabízejí.

Což jsou pro segment služeb samozřejmě dobré zprávy – tento segment totiž patří vůbec k těm nejnáročnějším na opravy. Z nedávného průzkumu společnosti IDC totiž vyplynulo následující: asi 15 % všech respondentů ze segmentu služeb uvedlo, že u svých uživatelů tabletů, notebooků a handheldových zařízení zaznamenali potřebu opravy v důsledku fyzického poškození v posledních 12 měsících.​
 

Naše odolná handheldová zařízení a podpůrné služby, ať už jde o bezdrátovou konektivitu a zabezpečení nebo technologie zlepšující produktivitu a koncept „propojeného vozidla“, pomáhají v segmentu služeb podporovat efektivitu na cestách způsoby, jaké dříve nebyly možné.

Výroba

Udržte si náskok před konkurencí díky našim digitálním zařízením, která mění pravidla hry
Ve společnosti Panasonic se snažíme porozumět nastoleným výzvám prostřednictvím úzké spolupráce s pracovníky z výroby s rozhodovací pravomocí

Dnešní zákazníci chtějí mít vše – co nejvyšší možnou kvalitu za co nejnižší cenu a špičkové zakázkové prvky v co nejkratší dodací lhůtě.
Aby si výrobci udrželi konkurenční výhodu, musejí mít nenákladné provozy s co nejmenším množstvím nákladných odstávek. A to vše při zachování dané kvality výrobku.

To je důvod, proč digitalizace našich provozů využívající komunikace stroj-stroj nabyla dosud nevídaného významu.
77 % lidí z výrobního sektoru, kteří si zakoupili tablet, zaznamenalo významné zlepšení produktivity. *
* Údaje byly převzaty z publikace Tablets and the European Productivity Revolution, 2014.

Ale výběr správného mobilního výpočetního řešení je pro úspěch zcela zásadní.

Na notebooky a tablety Toughbook a Toughpad od společnosti Panasonic to v následujících aplikacích sedí dokonale:
Výrobní linky
Údržba, oprava a provoz (MRO)
Řízení skladování ve výrobě
Zde je několik důležitých informací, které vám pomohou zajistit, že v zájmu hladšího a efektivnějšího chodu svého podniku realizujete správné dlouhodobé investice.

Zde je pár nejtěžších otázek, na které se musíte zeptat sami sebe.

Záchranné a pohotovostní služby

Transformace záchranných a pohotovostních služeb

Operační postupy záchranných a pohotovostních služeb jsou doslova otázkou života a smrti. Efektivní činnost na místě záchranné akce může proměnit neštěstí v úspěch.

Řada organizací v sektoru záchranných a pohotovostních služeb volí jako mobilní sadu nástrojů počítače Toughbook vybavené procesory Intel® Core™ i5 vPro™ Processor.

Proč? Protože je mohou používat v podmínkách, kde jiné počítače selhávají. Protože poskytují konektivitu, která profesionálům v terénu umožňuje neustálý a okamžitý přístup k informacím, aplikacím a spojení s týmy podpory v zázemí. A také proto, že nabízejí široké spektrum funkcí, nejvyšší mobilitu a spolehlivost, šetří čas, práci a náklady.

Nyní bychom vám rádi ukázali, jak s vámi počítače Toughbook dokáží spolupracovat.

Jak již dnes slouží jiným organizacím podobným té vaší. A jak vám mohou pomoci překonat překážky, s nimiž se setkáváte.

¹Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.