• Návrh a realizace řešení

    Naši odborníci s vámi spolupracují, aby zcela pochopili vaše potřeby a výzvy a vytvořili pro vás takový TOUGHBOOK, který posílí produktivitu v terénu.

Solution Engineering

Návrh a realizace řešení

Naši odborníci s vámi spolupracují, aby zcela pochopili vaše potřeby a výzvy a vytvořili pro vás takový TOUGHBOOK, který posílí produktivitu v terénu.

Každý podnik je jiný.

Návrh a realizace řešení ProServices může z vašeho zařízení TOUGHBOOK vytvořit ucelené řešení, které bude navrženo tak, aby harmonicky splynulo s vaším prostředím.

Naše zařízení TOUGHBOOK nejsou jen odolná, jsou i všestranná. Od kompletního přizpůsobení výrobku včetně konzultací ohledně řešení a návrhu až po zakázkové provedení obalů a certifikace produktů třetích stran. Vaše zařízení TOUGHBOOK bude bez problémů fungovat tam, kde aktuálně potřebujete.

Custom Docking Solutions

Dokovací řešení na míru

Přeneste vaše zařízení TOUGHBOOK na vyšší úroveň pomocí dokovacího řešení na míru. Lze jej integrovat do jakéhokoliv vozidla, můžete vytvořit flotilu mobilních kanceláří a maximalizovat efektivitu pracovníků přímo na silnici.

Solution Partners

Produkty třetích stran

Chcete-li své řešení TOUGHBOOK vylepšit, máme pro vás celou řadu příslušenství třetích stran, která prošla kompletním testováním, certifikací a mají podporu společnosti Panasonic.

Custom Design Solutions

Zakázková design produktů

Díky našim interním technickým možnostem můžeme navrhovat a dodávat zakázková řešení širá na míru přesně požadavkům vašeho podniku.

protect

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

TOUGHBOOK as a Service

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.