Phone number: +420 234 294 112

Solution Customisation

Přizpůsobte své řešení TOUGHBOOK vaší značce a firmě

Poté, co jsme vytvořili vaše dokonalé řešení TOUGHBOOK, vám jej pomůžeme přizpůsobit přesně podle potřeb vaší značky a firmy.

Můžete se těšit na vyšší efektivitu a produktivitu vaší pracovní síly, zatímco naši specializovaní projektoví manažeři Panasonic zajistí snadnější a bezproblémové zavedení.

Váš TOUGHBOOK na míru

  • Branding
  • Instalace
  • Aplikace
  • Bezpečnostní nastavení
  • Data
Branding

Branding

Ať je vaše značka všude

Zajišťuje, aby vaše značka zůstala na očích s vaším firemním logem viditelným na vnější straně zařízení TOUGHBOOK.

Custom BIOS Creation

Vytváření BIOSu na míru

Spusťte je svým způsobem, bezpečně

Vše od předkonfigurace standardních továrních nastavení systému BIOS až po kompletní službu BIOS na míru s individuálně zadanými nastaveními. Zahrnuje testování a zajištění kvality prováděné na všech úrovních.

Custom Image Creation

Vytvoření vlastního obrazu

Vykreslení konzistentního obrazu

Naši odborníci s vámi budou spolupracovat na vytvoření obrazu na míru, který zajistí perfektní integraci s vašimi interními procesy a IT infrastrukturou.

Custom Image Creation

Služby nasazení obrazu

Okamžitá produktivita

Máme k dispozici řadu různých metod klonování a nasazování vašeho firemního obrazu, takže budou vaše zařízení TOUGHBOOK připravena k použití hned, jak dorazí. To znamená plynulejší a rychlejší zavádění, zkrácení prostojů a zlepšení konzistence mezi organizacemi.

Windows Autopilot

Windows Autopilot

Nastartujte. Přihlaste se. Spusťte.

Jednoduchý nástroj spravovaný z cloudu, který vám umožní plně nakonfigurovat a zpřístupnit vaše zařízení TOUGHBOOK před jeho dodáním koncovému uživateli. Pro uživatele jde o nejlepší produkt připravený k použití – prostě se přihlásí a za pár minut mohou začít. Není potřeba volat IT.

Solution Kitting

Kompletace řešení

Váš perfektní balíček

Pokud v rámci vašeho řešení TOUGHBOOK potřebujete další nástroje a technologie, nabízíme celou řadu služeb v balíčcích – se všemi komponenty pohromadě – až po diagnostické sestavy ušité zcela na míru v případě značek.

protect

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

toughbook

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.