Najděte softwarové řešení

V úzké spolupráci s naší exkluzivní sítí partnerů nezávislých prodejců softwaru (ISV) jsme vyvinuli širokou škálu kompletních řešení pro řadu různých sektorů a oborů.

Níže uvedený seznam vám poskytuje přímý přístup k některým z našich partnerů ISV Premier a Certified a k jejich řešením. Seznam však není úplný a vždy rádi nacházíme řešení na míru vašim individuálním požadavkům. Máte-li zájem o více podrobností nebo máte konkrétní projekt, který byste s námi chtěli prodiskutovat, neváhejte se na nás obrátit.

 • Acronis

  Společnost Acronis udává standardy pro kybernetickou ochranu a hybridní cloudová úložiště prostřednictvím svých řešení zálohy, ochrany proti ransomwaru, obnovy při katastrofách, úložiště, synchronizace souborů pro firmy a sdílení. S pomocí oceněné technologie ochrany s umělou inteligencí, ověřování pomocí technologie blockchain a unikátní hybridní cloudové architektury chrání společnost Acronis data v jakémkoli prostředí, včetně fyzického, virtuálního a cloudového a v mobilním pracovním prostředí a aplikacích. To vše za nízkou a odhadnutelnou cenu.

  Visit Website
 • GPC

  GPC je oceňovaný software house s více než 25 letou zkušeností v řadě odvětví po celém světě. Na základě potřeb klientů ve zdravotnictví, dopravě, policii, logistice a místních samosprávách se GPC snaží zlepšovat výsledky maximálním využitím svých zdrojů. GPC má velké zkušenosti s nacházením vhodných řešení prostřednictvím 3D kamer, včetně technologie Intel® RealSense ™ integrované do zařízení TOUGHBOOK M1.

  Visit Website
 • Loqus

  Loqus Fleet Ltd specialises in the provision of end-to-end Transport management systems providing organisations with the necessary tools to help them Plan, Execute and Monitor & Control work orders from initial order taking down to the last mile. Headquartered in Malta, the group employs a passionate team of high calibre software engineers supported by an experienced management team.

  Visit Website
 • Staylinked

  Společnost StayLinked se specializuje na modernizaci hostitelských aplikací pro odolné mobilní počítače. Po dobu více než 20 let dodává StayLinked světová řešení pro kritické systémy na hostitelské bázi pro skladování, výrobu, přepravu a prodej. Díky dokonalému porozumění těmto hostitelským systémům zavedla společnost StayLinked nový model emulace terminálů a řízení relací pro mobilní zařízení.

  Visit Website
 • Sygic

  Společnost Sygic je vývojářem nejpokročilejší navigační aplikace, které důvěřuje po celém světě více než 200 milionů řidičů. GPS navigaci Sygic Professional se sadou pro vývoj softwaru pro flotily a s firemními mapami připravenými pro správu flotily, sledováním, plánováním tras a řešením pro optimalizaci tras důvěřuje více než 2 000 flotil v oblasti přepravy, logistiky, balíkových služeb, práce v terénu, automobilového průmyslu, technické infrastruktury, pohotovostních a komunálních služeb.

  GPS navigace Sygic Professional funguje offline a nabízí trasy pro nákladní vozidla, plán cesty s časovými okny a více než 60 API pro vývoj aplikací pro Android a Windows.

  Visit Website