• Service and downloads

Toughbook služby a software ke stažení

Řada výrobců začíná poskytovat služby teprve pokud jejich výrobek nefunguje. Ve společnosti Panasonic jsme přesvědčeni, že praktické využití produktu do značné míry závisí na úrovni poskytovaných služeb. Proto společně s našimi technologiemi poskytujeme odborné služby před nákupem i po nákupu vybavení.

Služby pro nás nikdy neznamenaly pouze reakci na žádost zákazníka. Již od začátku procesu nákupu výpočetní techniky se můžete spolehnout na naše odborné poradenství, abyste dospěli k rozhodnutím, která jsou optimální pro vaše podnikání.

Ať už máte zájem o odolné počítače či Android™ tablety Toughbook nebo o nejnovější generaci našich odolných kompaktních mobilních tiskáren, v této sekci naleznete úplné informace o službách, které od nás můžete očekávat, a také technické rady a materiály ke stažení od našeho týmu technické podpory.

V tomto oddíle webových stránek informujeme o zárukách, recyklačním programu, nabízíme zde fotografie počítačů Toughbook a software ke stažení.

Kromě toho, chcete-li si promluvit o počítačích Toughbook s odborníkem, můžete se ihned obrátit na náš tým technické podpory.

Informace o tom, jak provést upgrade systému ze systému na Windows 10 naleznete na webových stránkách společnosti Microsoft. 

Informace o provedení upgrade na Windows 10 naleznete na naší stránce podpory.