Služby a podpora

Pořízení počítačového dokovacího systému přesně pro vaše podnikání

Vše je otázkou služeb a podpory

Když své pracovníky v terénu vybavíte odolnými notebooky a tablety, poskytnete jim v podstatě výkonné nástroje, se kterými mohou pracovat odkudkoli.

Pokud pak najdete ten správný způsob, jak tyto odolné notebooky a laptopy zadokovat ve vašich užitkových vozidlech, budou pak výkonnější, produktivnější i účelovější než kdykoli před tím.

Není však už tak jednoduché s jistotou zvolit ten správný dokovací a upevňovací systém pro vaše vozidlo i mobilní IT. Ve skutečnosti se neobejdete bez pomoci odborného dodavatele, který se bude snažit porozumět vašim podnikatelským potřebám a úkolům, kterým čelíte, aby vám následně dokázal nabídnout vhodné dokovací řešení.

A i poté, co se rozhodnete a necháte si nainstalovat dokovací řešení do vašich vozidel, budete si muset být jisti, že budete mít k dispozici také odpovídající služby a podporu, abyste minimalizovali prostoje a zajistili maximální návratnost vynaložené investice.

Klíčový je 360° přístup

  • Pochopení – určení požadavků vycházejících z podnikání
  • Individualizace – podle vozidla a použití
  • Konstrukce – od návrhu přes testování až po certifikaci dokovacích systémů
  • Podpora – kompletní realizace, konzultační služby a školení na pracovišti
  • Ochrana – rychlé opravy a prodloužené záruky na náhodné poškození 

Získejte kontrolu 

ProServices tým společnosti Panasonic spolupracuje přímo s firmami v každém kroku návrhu dokonalého dokovacího řešení, které splní zvláštní i jedinečné obchodní požadavky, od samotné koncepce až po instalaci a ještě dále.

Nejenže tento tým disponuje schopnostmi a odbornými znalostmi, které mu umožňují zvládnout celý proces, tak jak si firma přeje, ale také zajistí dodržování veškerých bezpečnostních předpisů.

Zkrátka, tým ProServices Panasonic používá špičkovou technologii, design, výrobu a podporu Panasonic, aby pro vaše pracovníky vytvořila jedinečný podnikatelský nástroj a mobilní kancelář. 

Společnost Wales & West našla partnera pro dokonalý systém dokování

Právě proto, že tyto specializované služby a podporu shledala společnost Wales & West Utilities tak cennými, obrátila se na společnost Panasonic s požadavkem na zajištění propojení pro své pracovníky ve vozidlech.

Vzhledem k tomu, že její vozový park čítající 370 vozidel zahrnuje dodávky, pick-upy i vozy 4x4, nebylo zpočátku navrhování a instalace řešení Toughbook Panasonic jednoduchým úkolem, vysvětluje Andrew Pettiford, manažer dopravy, Wales & West Utilities.

„Chtěli jsme, aby se vozidla pro techniky stala jejich pracovní kanceláří,“ uvedl Andrew

Specialista pro navrhování moderních řešení

Tým ProServices společnosti Panasonic nejprve prostřednictvím svých odborníků, CAD návrhářů a výrobního týmu, navrhl, otestoval a nainstaloval do vozidel různé vertikální a horizontální dokovací stanice. Tým následně pořídil kompatibilní obrazovku a komunikační prvky pro své řešení a podle přístroje naplánoval instalace.

Tým ProServices Panasonic také poskytuje smlouvu o podpoře, na základě které udržuje vozidla v provozu.

„Kdykoli dojde k poruše nebo problému s řešením ve vozidle, hovor našeho technika je přesměrován na tým ProServices Panasonic,“ říká Andrew. „Náš tým podpory v první linii je stále napojený na naši síť a mnohdy je schopen najít řešení od stolu, ale pokud dojde k poruše, pak je k vozidlu vyslán servisní tým Panasonic. Smlouva o podpoře pomáhá udržet efektivitu našich techniků a přináší nám důležité informace pro řízení nákladů a odhalení případných opakujících se chyb.“

Není pochyb o tom, že služby a podpora jsou jen dva z mnoha aspektů, které se při rozhodování o příslušném dokovacím řešení pro užitková vozidla berou v úvahu. Kompletní představu o tom, co je třeba brát v potaz, získáte v této obsáhlé zprávě, kterou nedávno zveřejnila společnost Panasonic.