• Rádi byste si vybrali zařízení pro běžné spotřebitele nebo preferujete něco trochu odolnějšího?

Rádi byste si vybrali zařízení pro běžné spotřebitele nebo preferujete něco trochu odolnějšího?

Může být lákavé vybrat si zařízení pro běžné spotřebitele. Všichni jsme si na ně zvykli v našem každodenním životě. 

Ale přemýšlejte o tom následujícím způsobem. Když se rozhlédnete kolem sebe ve Vašem skladu nebo výrobním zařízení, co vidíte? Přilby, výstražné oděvy, ochranný pracovní oděv, obuv pro těžký provoz - nejedná se o každodenní oblečení, které je běžně k vidění. A totéž platí i pro Vaše počítače.

Zařízení pro běžné spotřebitele nejsou určeny pro náročné pracovní prostředí. Nemají dostatečnou odolnost, konektivitu, odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám nebo flexibilní konfiguraci na míru Vašim obchodním potřebám. Takže velmi brzy zjistíte, že Vaše původní ICT řešení je bezcenné.

Zařízení, jako jsou například tablety Panasonic Toughpad, jsou však zcela jiné. Proč? Zde je jen několik důvodů...

Vysoká odolnost, a to jak uvnitř, tak vně.

Naše zařízení disponují výjimečně vysokou odolností pro práci v náročném pracovním prostředí - byla testována na odolnost proti pádům z výšky 180 cm z 26 úhlů, dále byla podrobena zkouškám kmitání za účelem zajištění provozu v neodpružených vozidlech a také prokazují odolnost vůči extrémním teplotám.

Rugged from the inside out
Work without limits
Práce bez omezení

Naše zařízení s přiřazenou třídou IP přinášejí hladký nepřetržitý provoz díky dotykovým displejům, které umožňují práci v rukavicích, v dešti a jsou antireflexní (lze je tak použít na přímém slunečním světle). Uvnitř i venku. Bez ohledu na počasí. Bez ohledu na denní dobu.

Ergonomická mobilita

Naše vysoce odolné a flexibilní dokovací stanice a úchyty ve vozidlech s ergonomickým designem a přísným testováním poskytují kompletní systém v souladu s bezpečnostními nařízeními, který je snadno přenositelný mezi vysokozdvižnými vozíky.

Dedicated accessory range
Ergonomic mobility
Specializovaný rozsah příslušenství

Veškeré příslušenství, od čteček čárových kódů a čteček RFID, přes software se zvýšenou bezpečností a konektivitou, je testováno a certifikováno společností Panasonic podle standardů Toughbook a Toughpad a zaručuje tak plnou kompatibilitu.

Nejnovější systémy a technologie

Vyberte si z nejnovějších operačních systémů Windows® nebo Android™ a z nabídky nejnovějších procesorů Intel®.

Latest systems and technology
Optimised connectivity
Optimalizovaná konektivita

Tam, kde ostatní zařízení selhávají, tam zůstává Toughbook a Toughpad ve spojení. Naše modely nabízí kombinace LAN, bezdrátové LAN, Bluetooth, WWAN (3G/4G) a GPS a naše dokovací stanice ve vozidlech nabízí volitelnou dvoupásmovou anténu s podporou pass-through za účelem dalšího zvýšení konektivity.

Odborná podpora a služby

Služby Panasonic ProServices nabízejí profesionální služby s přidanou hodnotou, které zahrnují řízené nasazení, technickou podporu, řízení aktiv a školení uživatelů a zajišťují tak hladký a úspěšný průběh projektu.

Specialist support and services