• Máte si vybrat zařízení pro běžné spotřebitele nebo něco trochu odolnějšího?

Rádi byste si vybrali zařízení pro běžné spotřebitele nebo preferujete něco trochu odolnějšího?

Může být lákavé vybrat si zařízení pro běžné spotřebitele. Všichni jsme si na ně zvykli v našem každodenním životě.

Ale přemýšlejte o tom následujícím způsobem. Když se rozhlédnete kolem sebe ve Vašem skladu nebo výrobním zařízení, co vidíte? Přilby, výstražné oděvy, ochranný pracovní oděv, obuv pro těžký provoz - nejedná se o každodenní oblečení, které je běžně k vidění. A totéž platí i pro Vaše počítače.

Zařízení pro běžné spotřebitele nejsou určeny pro náročné pracovní prostředí. Nemají dostatečnou odolnost, konektivitu, odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám nebo flexibilní konfiguraci na míru Vašim obchodním potřebám. Takže velmi brzy zjistíte, že Vaše původní ICT řešení je bezcenné.

Vyzkoušené. Prověřené. Důvěryhodné.

Zařízení, jako jsou například tablety Panasonic Toughpad, jsou však zcela jiné. Proč? Zde je jen několik důvodů...

Vysoká odolnost, a to jak uvnitř, tak vně

V zájmu zajištění hladkého provozu v neodpružených vozidlech proběhlo u zařízení testování pádu ze 180 cm výšky pod 26 různými úhly, dále byla testována odolnost proti vodě, ponoru, prachu i proti vibracím. Naše zařízení dokáže vydržet i extrémní teploty a v náročném prostředí vašeho provozu vám dokáže zajistit vyšší životnost. Spolehlivá technologie navíc znamená menší chybovost hardwaru a nižší počet neplánovaných odstávek.

Rugged from the inside out
Work without limits
Práce bez omezení

Dotykové obrazovky našich zařízení lze ovládat i v rukavicích a mají odolnou, antireflexní úpravu. A vzhledem ke stupni krytí IP je lze snadno používat napříč celou montážní linkou. Uvnitř i venku. Bez ohledu na počasí. Bez ohledu na denní dobu.

Více směn, více pracovníků

Díky posílenému výkonu baterie, čtečkám chytrých karet a skenerům otisků prstů si naše zařízení hravě poradí s větším počtem každodenních směn i pracovníků.

Mulitple shifts, multiple workers
Ergonomic mobility
Ergonomická mobilita

Naše vysoce odolné a flexibilní dokovací stanice a úchyty ve vozidlech s ergonomickým designem a přísným testováním poskytují kompletní systém v souladu s bezpečnostními nařízeními, který je snadno přenositelný mezi vysokozdvižnými vozíky.

Specializovaný rozsah příslušenství

Veškeré příslušenství, od čteček čárových kódů a čteček RFID, přes software se zvýšenou bezpečností a konektivitou, je testováno a certifikováno společností Panasonic podle standardů Toughbook a Toughpad a zaručuje tak plnou kompatibilitu.

Dedicated accessory range
Latest systems and technology
Nejnovější systémy a technologie

Vyberte si z nejnovějších operačních systémů Windows® nebo Android™ a z nabídky nejnovějších procesorů Intel®.

Optimalizovaná konektivita

Tam, kde ostatní zařízení selhávají, tam zůstává Toughbook a Toughpad ve spojení. Naše modely nabízí kombinace LAN, bezdrátové LAN, Bluetooth, WWAN (3G/4G) a GPS a naše dokovací stanice ve vozidlech nabízí volitelnou dvoupásmovou anténu s podporou pass-through za účelem dalšího zvýšení konektivity.

Optimised connectivity
Specialist support and services
Odborná podpora a služby

Služby Panasonic ProServices nabízejí profesionální služby s přidanou hodnotou, které zahrnují řízené nasazení, technickou podporu, řízení aktiv a školení uživatelů a zajišťují tak hladký a úspěšný průběh projektu.