COMPASS Complete

COMPASS Complete

Služby a zabezpečení na úrovni podniku

Flexibilita, spolehlivost, přizpůsobení. To jsou jen některé z věcí, které získáte se zařízeními Panasonic TOUGHBOOK s operačním systémem AndroidTM. Chcete-li však svá zařízení TOUGHBOOK se systémem Android využívat co nejlépe, musíte mít také jistotu, že každé zařízení je podporováno službami a zabezpečením na úrovni podniku.

Odpovědí je COMPASS Complete od společnosti Panasonic. Akceptujte Android a získejte ještě více díky komplexnímu záručnímu balíčku pro zařízení TOUGHBOOK se systémem Android.

Krytí. Kontrola. Důvěra.

Díky COMPASS Complete vaše produktivita nikdy neklesne. Získáte přístup k celé podpůrné sadě zahrnující celou vaši flotilu zařízení TOUGHBOOK se systémem Android. Takže ať už se jedná o opravu náhodného poškození, aktualizace zabezpečení systému Android nebo analytiku zařízení v reálném čase, můžete všechna zařízení udržovat v chodu se špičkovým výkonem.

Chytřejší volba

Zajistěte, aby díky volitelnému doplňku TOUGHBOOK Smart Service nikdy neklesla produktivita. Získáte praktickou analytiku zařízení v reálném čase, takže můžete využívat efektivní inteligentní technologie k udržení podnikového výkonu a získání skutečně inteligentního přehledu, na jehož základě pak můžete jednat.

Kompletní balíček pro vaše mobilní zařízení

  • Kompletní záruční krytí pro případ náhodného poškození pro dokonalý klid mysli

  • Provedení opravy do 96 hodin* – minimální prostoje, maximální produktivita

  • Aktualizace COMPASS Security Premium poskytující dlouhodobé zabezpečení zařízení se systémem Android

  • Praktická analytika zařízení v reálném čase se službou TOUGHBOOK Smart Service jako součást Smart COMPASS Complete

Jste připraveni osvěžit své technologie?

COMPASS Complete je jedním z nástrojů komplexní sady služeb a bezpečnostních aplikací pro Android COMPASS, která zajistí vašemu podniku vše, co potřebuje k nasazení a správě odolných zařízení Panasonic se systémem Android.

Pokud chcete další informace o COMPASS Complete nebo jakémkoli z našich dalších nástrojů COMPASS, kontaktujte ještě dnes svého account manažera nebo nás kontaktujte níže.

KONTAKTUJTE NÁS

*Vynakládáme maximální úsilí s vrácením do 96 hodin v 90 % případů. Zahrnuje logistiku.

Robot Android je reprodukován nebo upravován z práce vytvořené a sdílené společností Google a používán podle podmínek popsaných v licenci Creative Commons 3.0 Attribution License.

Android je zapsaná obchodní značka společnosti Google LLC.

COMPASS – Kompletní služby a zabezpečení na platformě Android

Abyste byli v dnešním konkurenčním podnikatelském prostředí o krok napřed, potřebujete technologii, která pracuje stejně jako vy: profesionálně, flexibilně a pohotově. Nyní můžete využít plné síly Androidu v podnikání s Panasonic COMPASS: Kompletní služby a zabezpečení na platformě Android.

ZJISTĔTE VÍCE

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.

ZJISTĔTE VÍCE