COMPASS Complete

Služby a zabezpečení na úrovni podniku

Flexibilita, spolehlivost, přizpůsobení. To jsou jen některé z věcí, které získáte se zařízeními Panasonic TOUGHBOOK s operačním systémem AndroidTM. Chcete-li však svá zařízení TOUGHBOOK se systémem Android využívat co nejlépe, musíte mít také jistotu, že každé zařízení je podporováno službami a zabezpečením na úrovni podniku.

Odpovědí je COMPASS Complete od společnosti Panasonic. Akceptujte Android a získejte ještě více díky komplexnímu záručnímu balíčku pro zařízení TOUGHBOOK se systémem Android.

 

Enterprise-level service and security
Coverage. Control. Confidence.

Krytí. Kontrola. Důvěra.

Díky COMPASS Complete vaše produktivita nikdy neklesne. Získáte přístup k celé podpůrné sadě zahrnující celou vaši flotilu zařízení TOUGHBOOK se systémem Android. Takže ať už se jedná o opravu náhodného poškození, aktualizace zabezpečení systému Android nebo analytiku zařízení v reálném čase, můžete všechna zařízení udržovat v chodu se špičkovým výkonem.

Chytřejší volba

Zajistěte, aby díky volitelnému doplňku TOUGHBOOK Smart Service nikdy neklesla produktivita. Získáte praktickou analytiku zařízení v reálném čase, takže můžete využívat efektivní inteligentní technologie k udržení podnikového výkonu a získání skutečně inteligentního přehledu, na jehož základě pak můžete jednat.

 

Ensure productivity never falters with the optional TOUGHBOOK Smart Service add-on. You’ll receive actionable device analytics i
The complete package for your mobile estate

Kompletní balíček pro vaše mobilní zařízení

  • Kompletní záruční krytí pro případ náhodného poškození pro dokonalý klid mysli provedení opravy do
  • 96 hodin* – minimální prostoje, maximální produktivita aktualizace
  • COMPASS Security Premium poskytující dlouhodobé zabezpečení zařízení se systémem Android
  • Praktická analytika zařízení v reálném čase se službou TOUGHBOOK Smart Service jako součást Smart COMPASS Complete

Jste připraveni osvěžit své technologie?

COMPASS Complete je jedním z nástrojů komplexní sady služeb a bezpečnostních aplikací pro Android COMPASS, která zajistí vašemu podniku vše, co potřebuje k nasazení a správě odolných zařízení Panasonic se systémem Android.

Pokud chcete další informace o COMPASS Complete nebo jakémkoli z našich dalších nástrojů COMPASS, kontaktujte ještě dnes svého account manažera nebo nás kontaktujte níže.
 

COMPASS Complete is part of the Complete Android Services and Security suite, giving your business everything it needs to deploy

*Vynakládáme maximální úsilí s vrácením do 96 hodin v 90 % případů. Zahrnuje logistiku.

Robot Android je reprodukován nebo upravován z práce vytvořené a sdílené společností Google a používán podle podmínek popsaných v licenci Creative Commons 3.0 Attribution License.

Android je zapsaná obchodní značka společnosti Google LLC.

compass

COMPASS – Kompletní služby a zabezpečení na platformě Android

Abyste byli v dnešním konkurenčním podnikatelském prostředí o krok napřed, potřebujete technologii, která pracuje stejně jako vy: profesionálně, flexibilně a pohotově. Nyní můžete využít plné síly Androidu v podnikání s Panasonic COMPASS: Kompletní služby a zabezpečení na platformě Android.

 

TOUGHBOOK as a Service

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.