• Prodejny

Prodejny

Pokud potřebujete zajistit co možná nejkvalitnější služby a zážitky zákazníkům, které přinášejí maximální pohodlí a zaujetí každému návštěvníkovi vaší prodejny, je technologie Panasonic pro prodejny pro vás dokonalým partnerem. Kombinace řešení digitálních světelných tabulí a systémů řízení obchodu našich odolných tabletů může podporovat všechny stránky vašeho podnikání, od převzetí zboží a skladového hospodářství až po prodejní místo a reklamu.

Digitální podpora a pomoc při prodeji
Zákazníci, kterým jsou poskytnuty správné informace a návod při jejich rozhodování ve vašem obchodě, jsou ti, kteří pravděpodobně něco koupí – a budou opakovaně kupovat. Pokud vybavíte vaše zaměstnance specializovaným tabletem pro maloobchod Toughpad FZ-M1, mohou tito zaměstnanci poskytovat zákazníkům přesnou, okamžitou pomoc, kterou hledají, když jsou ve vaší prodejně. 

Pracovníci mohou zákazníky provést elektronickými katalogy s interaktivními funkcemi a podrobnými produktovými návody, pomoci jim se správně rozhodnout i v případě, že není produkt fyzicky dostupný. Zákazníci mohou také objednat produkty, které aktuálně nejsou na skladě nebo objednat zboží, které teprve bude uvedeno na trh.

Vysoce výkonné prodejní místo
Společnost Panasonic také nabízí řadu řešení pro prodejní místo, která jsou vytvořena tak, aby vyhověla mnoha požadavkům na služby zákazníkům u pokladny prodejny. S téměř třemi desetiletími zkušeností s maloobchodem a vedoucí úlohou v oblasti technologií dodáváme systémy, které zajistí vaši flexibilitu, výkon a nízké náklady vlastnictví, které vaše podnikání potřebuje. 

Přesnější skladové hospodářství
Řešení Panasonic pro maloobchod jsou také dokonale vybaveny pro podporu administrativních, účetních a skladových aplikací. Tablety jsou vybaveny integrovanou čtečkou čárových kódů, takže jsou dokonalým nástrojem pro snadnou a naprosto přesnou kontrolu a doobjednání zásob. Vynikající konektivita – spolu s dlouhou výdrží baterie – umožňuje sdílet informace o zásobách s centrálním systémem v reálném čase. Doplňování zásob je rychlejší a skladové hospodářství efektivnější.

Která zařízení jsou vhodná pro prodejny?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

Sedmipalcový tablet s operačním systémem Windows 8.1 bez ventilátoru s integrovanými doplňky, jako jsou čtečka čárových kódů nebo magnetických pásků. Malé rozměry a velký výkon znamenají, že se dokonale hodí pro mnoho aplikací v maloobchodě, a to jak v prodejně, tak i v terénu.

Informujte se

Kolébka pro pokladní systém pro Toughpad FZ-G1 (POS)

Kombinace lehkého odolného tabletu s operačním systémem Windows 8.1 a rozsáhle přizpůsobitelnou kolébkou vylepšuje služby zákazníkům a šetří prostor na prodejním místě.

Informujte se

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Toughpad FZ-E1 and FZ-X1
Toughpad FZ-E1 a FZ-X1

Plně odolné pětipalcové tablety kombinují výhody mobilních zařízení všech rozměrů – s možností čtečky čárového kódu jsou ideální pro skladové hospodářství a kontrolu.

Informujte se

Systém pro prodejní místo (POS) JS-970

Systém je kompatibilní s různými verzemi operačního systému Windows, všestranná flexibilní, modulární konstrukce s možností výměny obrazovek. Systém JS-970 zvyšuje produktivitu, snižuje prostoje a náklady na jeho údržbu jsou nízké.

Informujte se

Point-of-Sale Systems (POS) JS-970