• About Computer Product Solutions

Představujeme Panasonic Computer Product Solutions

Panasonic TOUGHBOOK | Vedoucí postavení na trhu od roku 1996

Panasonic TOUGHBOOK - přední svět v drsných notebookech a tabletech od roku 1996

Když se lidé zeptají: „Jaké jsou nejlepší odolné notebooky a tablety na světě?“, Věříme, že existuje několik faktorů, které znamenají, že Panasonic TOUGHBOOK je tou správnou odpovědí.

Naše dědictví, naše dosavadní úspěchy, naše specializované inženýrství, odvětvové znalosti a přístup „hlasu zákazníka“, naše prvotřídní služby a závazek k inovacím - to vše společně spojuje robustní notebooky a tablety TOUGHBOOK o krok napřed.

Ale pokud je to stále subjektivní odpověď, pokud jde o otázku, kdo je lídrem na světovém trhu v robustní práci na počítači, je odpověď naprosto definitivní. Panasonic TOUGHBOOK.

Od doby, kdy jsme vytvořili robustní počítačový trh před více než dvěma desetiletími, jsme se etablovali jako jednička v kategorii a udržovali jsme si pozici lídra na evropském trhu s 45% podílem na tržbách z prodeje odolných a odolných notebooků a tabletů v 2019. *
 

 

Jiná je v naší DNA

To, co TOUGHBOOK skutečně odlišuje - a proč jsme pro vaši organizaci logickou volbou - je důvod naší existence. Naše DNA.

Věříme, že pomáháme podnikům jako je ten váš v celé Evropě, aby byli lepší. Být schopen dělat více. Být schopen pracovat způsobem, který byl dříve nemožný. Abychom mohli nabídnout lepší služby. Být produktivnější.

A abychom toho dosáhli, věříme v to, že jsme jiní. Na rozdíl od jiných výrobců mobilních technologií. Více v souladu s tím, co uživatelé potřebují. Specializovanější na přizpůsobení jejich požadavků naší robustní technologii.

Počínaje okamžikem početí je vše, co děláme, o tom, abychom byli lepší, odbornější a vhodnější než cokoli jiného na trhu.

Stejně jako lidé, kteří používají naši technologii: „Jiná je v naší DNA“.

 

Poslech hlasu našich zákazníků

Od prvního dne jsme si vybudovali pověst - a náš úspěch na trhu - podle potřeb, cílů a požadavků našich zákazníků. Tím, že jsme s nimi hovořili, plánovali s nimi, a co je nejdůležitější, poslouchali je, jsme vybavili naše robustní mobilní počítače a tablety TOUGHBOOK technologií, která je jedinečně navržena tak, aby překonala překážky přístupu, s nimiž se denně setkáváme v řadě průmyslových odvětví.

Každá forma, funkce a funkce každého notebooku, tabletu nebo kapesního zařízení je vytvořena speciálně pro tento účel. Nic není ponecháno náhodě. Bez ohledu na výzvy a podmínky, kterým čelí váš mobilní personál v jejich každodenním pracovním životě, byl TOUGHBOOK již přísně testován, aby jim vydržel, aby vaše týmy byly produktivní, efektivní a ziskové.

Proto dnes, když lidé popisují nebo prodiskutují trvanlivé nebo drsné notebooky, jednoduše řeknou „TOUGHBOOK“.
 

* VDC Reserach, březen 2020