• Intelligent customer delivery

Toughbook a inteligentní doručování

Co je to inteligentní doručování? Je to v podstatě proces, kdy při každém doručení zboží či poskytnutí služby nabídneme zákazníkovi mnohem víc.

Je to proces maximalizace výnosů a hodnoty formou poskytování doplňkových služeb.

Z doručovatelů se tak stávají terénní pracovníci a obchodní zástupci společnosti. Kromě dodávky zboží mohou zajistit jeho objednávku, správu skladových zásob, poskytnout údržbu, prezentovat další výrobky a služby či řešit problémy zákazníka.  

Jaké jsou hlavní bariéry v procesech?

Inteligentní doručování je poměrně nová obchodní koncepce. Je to zároveň proces, který se potýká s řadou překážek…

Časová omezení – doručovatelé neustále čelí změnám časového rozvrhu. Pokud do jejich již tak nabitého programu přibudou další aktivity, mohou být méně spolehliví a jako terénní pracovníci ve skutečnosti dosáhnou menších úspěchů.

Dostupnost informací – doplňkové služby lze v terénu poskytovat, pouze pokud má obchodní zástupce přístup ke správným informacím a systémům. Při návštěvě u zákazníka takový přístup většinou neměl.

Dovednosti – chtít po doručovateli úkoly, které vykonávají všestranní terénní pracovníci, není jednoduché. Potřebují správné nástroje a správné znalosti. Ve správný čas a na správném místě.

Jak Toughbook zlepší procesy?

Toughbook je mnohem víc než jen přenosný počítač. Je to mobilní nástroj 21. století. A proto je dokonalým řešením pro inteligentní doručování.

Univerzální využití – počítače Toughbook mají integrované rozhraní HSPA, lze je vybavit přijímačem GPS, čtečkou čárového kódu a dalšími moduly podle použití, a proto s sebou doručovatelé nemusí vozit více zařízení. A jelikož jsou všechny tyto funkce snadno a rychle dostupné v jakémkoliv prostředí, bude rychlé i inteligentní doručování.

Odolnost a výdrž baterie – počítače Toughbook jsou zkonstruovány tak, aby fungovaly v náročných podmínkách, jako například v tmavých a prašných skladech nebo v kabině dodávky. Kromě toho jsou vybaveny bateriemi využívajícími jedinečnou technologii, což jim umožňuje celodenní práci.

Přístup k datům – díky konektivitě odpovídající vojenskému standardu a nedostižné robustnosti mají doručovatelé neustálý přístup k potřebným informacím a aplikacím. Proto mohou efektivně pracovat jako obchodní zástupci společnosti a poskytovat zákazníkům další služby, které zvýší výnosy vaší společnosti.