• CPS Product line up

Mobilní počítače a tablety TOUGHBOOK

 

O nás

 
Počítače TOUGHBOOK nejen zaujímají vedoucí postavení na trhu odolných počítačů a tabletů. Tento trh definovaly. Již před více než 20 lety, když jsme představili náš první model, mobilní počítače a tablety TOUGHBOOK vytvořily samostatné odvětví ve světě mobilních technologií a zformovaly tak nové možnosti přístupu k datům a k aplikacím v nejnáročnějších podmínkách.
 
Od počátku jsme jako technická společnost věrní svému principu - naslouchat hlasu zákazníků ve všem, co děláme. Tento závazek vůči našim zákazníkům nám umožňuje vytvářet specializovaná a vysoce kvalitní zařízení, která charakterizují naši nabídku.
 
Abyste zcela porozuměli výhodám plynoucím ze zavedení zařízení TOUGHBOOK ve vaší organizaci, musíte se nejprve zamyslet nad problémy, kterým čelí vaši terénní pracovníci.
 
Co jim brání ve vyšší produktivitě? Vyšší efektivitě?
Jak zjednodušit způsob práce, šetřit čas i peníze?
 
Je pravděpodobné, že řada těchto problémů bude v důsledku souviset s přístupem k datům a aplikacím v terénu. Může to být například nemožnost se připojit k centrálním systémům. Může to být nedostatečný zdroj napájení, který by jim umožnil pokračovat v práci. Ale může to být i něco tak prostého, jako déšť či slunce, co jim brání v rychlé a efektivní práci.
 
A právě zde přichází zařízení TOUGHBOOK. Společnost Panasonic používá v mobilních počítačích a tabletech TOUGHBOOK technologie, které jsou dokonale navrženy tak, aby umožňovaly překonat veškeré překážky, kterým musí každý den čelit celá řada profesionálů v naprosto rozličných oborech.
 
Všimněte si, že když dnes lidé hovoří o odolných počítačích s velkou výdrží, skoro vždy použijí slovo „TOUGHBOOK“.