• About Computer Product Solutions

Představujeme Panasonic Computer Product Solutions

 

O naší společnosti

Panasonic Computer Product Solutions, divize společnosti Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU), kombinuje svoji řadu v oboru nejlepších odolných mobilních počítačů a tabletů Toughbook spolu s flexibilními, spolehlivými a snadno použitelnými řešeními pro elektronická pokladní místa.
 
Všechny odolné mobilní notebooky Toughbook, spolu s novými tablety Toughpad, nabízí přístup k aplikacím a datům v těch nejnáročnějších terénních podmínkách, což umožňuje vytvářet řešení, která mají vliv na průběh práce a pracovní efektivitu pracovníků.
 
Počítače Toughbook a Toughpad jsou vybaveny speciálními komponenty, které jsou vybírány, testovány a často i navrhovány přímo společností Panasonic.
Každé zařízení je navrženo a sestrojeno tak, aby překonalo téměř každou překážku, která by pracovníkovi mohla bránit v jeho používání: nárazy, vlhkost, teplota, slabé pokrytí bezdrátovým signálem, výdrž baterie, ergonomie či dokonce viditelnost displeje na jasném slunci. 
 
Computer Product Solutions  – řada odolných notebooků Toughbook, tabletů Toughpaad a elektronických systémů pro prodejní místa (EPOS) pomáhá zaměstnancům v terénu zvyšovat produktivitu. Jako lídr na trhu v Evropě má Panasonic Toughbook  66,4% podílu z prodeje odolných notebooků a Panasonic Toughpad 50,4 % podílu z prodeje odolných profesionálních tabletů v roce 2013 (VDC Research, March 2014).
 
Řada mobilních počítačů a tabletů Toughbook je rozdělena do kategorií dle odolnosti, přičemž každá z nich je určena pro konkrétní průmyslové aplikace.
 

Maximální ochrana (plně odolné)

Maximální odolnost a spolehlivost dle MIL-STD 810G a IP65 umožňuje tato zařízení provozovat v těch nejnáročnějších terénních podmínkách –mobilní počítače a tablety Toughbook a Toughpad se vypořádají s extrémními teplotami, vibracemi, vodou, prachem, otřesy, pádem i nárazem.
 
Za účelem zajištění naprosté odolnosti našich zařízení podrobujeme každý Toughbook a Toughpad této kategorie velmi náročným testům jak v našich vlastních specializovaných zařízeních, tak v nezávislých testovacích laboratořích.
 
Neodmyslitelnou součástí našeho procesu výroby je zajištění souladu se standardy, čemuž přispívá nekompromisní japonská kvalita, která nepřipouští žádný kompromis při vývoji naší produktové řady.
 
Jednou z největších výzev terénních pracovníků je integrace zařízení do vozidel, aby mohli být skutečně terénními pracovníky. Proto pro naše zařízení Toughbook a Toughpad dodáváme montážní sady do vozidel, které poskytují stejnou úroveň kvality, spolehlivosti a odolnosti jako mobilní počítače a tablety, které se do nich uchycují. Díky nejnovějšímu designu, technologiím výroby a velmi vysokým odborným zkušenostem slouží každé dokovací zařízení svému účelu. 
 

Vysoká ochrana (vysoce odolné)

Dokonalá rovnováha mezi odolností a výkonem. Zařízení odolná proti otřesům, vodě a pádu z výšky 76 cm* jsou ideální pro terénní pracovníky pracující na kritických aplikacích, kteří ocení celkové náklady na vlastnictví.
 
Zařízení s vysokou ochranou využívají celou řadu technologií, kterými disponují naše modely s maximální ochranou, a zároveň těží z lehčího provedení a maximálních možností připojení naší odolné řady business.
 

Ochrana na cestách (zodolněné)

Zařízení navržená tak, aby chránila hlavní komponenty, tedy displej, pevný disk a klávesnici (nejčastěji poškozované komponenty u běžných notebooků). Naše zodolněné modely business umožňují profesionálům nepřerušenou práci i na cestách – bez obvyklých starostí plynoucích z možnosti poškození či poruchy mobilního počítače nebo tabletu. 
 
Hlavním faktorem, který udává jejich hodnotu, je kombinace odolnosti s ultra-lehkým designem. I na vzdory nízké hmotnosti pouhých 1 690 g vydrží tyto zodolněné mobilní počítače Toughbook řady business pád z výšky 76 cm a test vibrací při 100 kgf, zároveň jsou odolné proti stříkající vodě*.
 
* Odolnost vůči otřesům, tlaku a rozlitým tekutinám není zárukou v případě poškození či selhání funkce.
 
Více informací o speciálních vlastnostech našich mobilních počítačů a tabletů získáte kliknutím na tlačítko vlevo (Více o Toughbook).