• Nepřenosný počítač či flexibilní mobilní zařízení?

Nepřenosný počítač či flexibilní mobilní zařízení?

Ve společnosti Panasonic věříme, že tablety s vysokou odolností přináší významné a hmatatelné výhody, které převažují nad staromódními pevnými počítači.

Každý rok jsou vysokozdvižné vozíky mimo provoz po dobu mnoha hodin, buď z důvodu plánovaných nebo neplánovaných prací údržby. Pokud to vztáhneme na celý vozový park, jedná se o stovky ztracených pracovních hodin.

Zvyšte svůj hospodářský výsledek

Jsou-li Vaše počítače fixně připevněny k vysokozdvižným vozíkům, ztrácíte také stovky hodin výpočetního času, a to má významný dopad na produktivitu zaměstnanců, výstup výrobních a doručovacích procesů a ve výsledku i na Váš celkový hospodářský výsledek.

Stejně tak v případě provádění oprav, prací údržby nebo aktualizace fixního počítačového terminálu jsou jak vozík, tak počítač mimo provoz, s podobně negativním výsledkem.

Tyto problémy dokážou zcela eliminovat tablety s vysokou odolností. Tablety můžou být přenášeny mezi vozy během prací údržby, což znamená nepřetržitou provozuschopnost. A pokud je nutné provést údržbu tabletu, zařízení lze snadno nahradit.

Pro ještě lepší dobu provozu, portfolio plně odolných tabletů a notebooků dostává podporu speciálními dokovacími stanicemi které jsou opatřeny VESA držáky. To znamená, že mohou být snadno a bezpečně přesunuty z držáku do držáku a z vozidla do vozidla.