• Everything proof

    Including the future

    TOUGHBOOK 40

    14” fully-rugged laptop

Seznamte se s notebookem TOUGHBOOK 40

Seznamte se s dosud nejodolnějším notebookem TOUGHBOOK.

Pro kritickou práci potřebujete neporazitelné mobilní zařízení. Toughbook 40 odolává prachu, kapkám, vodě a extrémním teplotám pro nepřetržitý výkon v nejnáročnějších podmínkách.

A díky bezkonkurenční konektivitě je nejen navržen tak, aby vydržel – je navržen tak, aby připravil vaše operace na budoucnost.

Robustní. Agilní. Přizpůsobivý.

Přizpůsobitelný jakékoli misi, flexibilní za všech podmínek

Kromě uživatelsky vyměnitelné baterie, paměti RAM a SSD má notebook TOUGHBOOK 40 čtyři další oblasti rozšíření, např. pro čtečky čipových karet a otisků prstů, včetně ověření více uživatelů, když je notebook používán týmem.

přizpůsobivý
diskrétní

Navrženo pro diskrétnost

Notebook TOUGHBOOK 40 je na cestách nebo v terénu vybaven pro diagnostiku a údržbu vozidel a také pro výcvik obrany.

Má také nový celočerný exteriér a funkci skrytého režimu na jeden dotek, což z něj činí dokonalého partnera pro operace, které vyžadují určité utajení.

Žádné další poruchy zařízení, prostoje nebo přerušení práce

Toto zařízení, které bylo od základu navrženo pro použití na cestách a v náročných prostředích, je testováno podle vojenského standardu (MILSTD810H) a je prvním notebookem TOUGHBOOK, který má kompletní krytí IP66. Je také navržen tak, aby odolal pádům až 180 cm, nárazům, vibracím a extrémním teplotám pro maximální spolehlivost v jakémkoli prostředí.

Získejte optimalizovanou konektivitu díky 4G LTE s možností 5G - obě nabízejí podporu eSIM. A díky čtyřpinovému anténnímu konektoru a až 36hodinové výdrži baterie (díky volitelné výměně baterie za provozu) bude váš tým vždy schopen komunikovat, přistupovat ke kritickým informacím a hlásit se v reálném čase i když bude v pohybu.

žádné další poruchy
připraven na budoucnost

Výkon připravený na budoucnost

Nejen, že je postaven odolněji. Je postaven chytřeji, rychleji a agilněji. Počítač se zabezpečeným jádrem windows 11 je vybaven procesorem Intel Core i5 nebo i7 vPro a až 64 GB paměti RAM.

Dotykový displej s rozlišením Full HD je navržen pro rychlé a bezproblémové operace s vysokým jasem pro dokonalou čitelnost v noci i na nejjasnějším slunečním světle. A co víc, automaticky detekuje mezi perem, prstem, rukavicí nebo mokrou rukou a automaticky se přepne do nejvhodnějšího režimu.

Podnikové zabezpečení – ihned po vybalení z krabice

Technologie Microsoft Secured-core PC poskytuje ochranu zařízení, identity a dat na všech úrovních - hardware, firmware a software. Pro vyšší úroveň zabezpečení je notebook také kompatibilní s webovou kamerou podporující Windows Hello pro biometrické ověřování uživatelů, rychlým uvolněním SSD a čtečkou čipových karet a HF-RFID.

Podnikové zabezpečení
doplňkové příslušenství

Doplňkové příslušenství, držáky na vozidla a dokovací stanice

Změňte kopii tak, aby odpovídala ostatním stránkám, s hypertextovým odkazem v textu: Robustní a přísně testované, pro maximální pohodlí a bezpečnost v terénu. Vytvořeno pro daný účel a navrženo tak, aby odpovídalo vašemu způsobu práce.

Uvědomte si skutečný potenciál svých zařízení ještě dnes. Prozkoumejte příslušenství TOUGHBOOK a držáky na vozidla zde.

Prozkoumejte TOUGHBOOK 40 dále

TOUGHBOOK 40

 


Máte nějaké dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat. Jeden z našich odborníků společnosti Panasonic vám rád pomůže.

KONTAKTUJTE NÁS ZDE >

Připraven ke službě

obrana

Obrana

Ideální pro tréninková a testovací prostředí. Připojte se v reálném čase ke kritickým back-endovým systémům a mapovým datům. Chraňte důležité informace – rychle – pomocí vyměnitelného SSD jako standardu (plus budoucích možností Viasat) a skrytého režimu, který okamžitě ztmaví obrazovku zařízení, pozastaví funkce a přeruší rádiové přenosy.

služby

Služby

Navrženo pro komplexní práci v jakýchkoli podmínkách. Zjednodušte kontroly potrubí a solárních panelů s dotykovou obrazovkou s vysokým jasem, odolností proti povětrnostním vlivům a zadní částí pro rozšíření. Zlepšete údržbu elektráren pomocí kabelového připojení k rozvaděči.

policie

Policie

Seznamte se se svým novým partnerem pro kritickou práci na cestách. Zrychlete provozní služby v policejních vozidlech, jako je navigace a rozpoznávání registračních značek, nebo identifikace podezřelých osob pomocí čtečky průkazů totožnosti a kontroly řidičských průkazů. Okamžitě se připojte a komunikujte s centrálou z policejní dodávky pomocí klávesnice.

"Od vojáka na operacích a policisty v autě až po techniky u silnice a inženýry v terénu, nový TOUGHBOOK 40 posouvá robustní výpočetní techniku na novou úroveň díky své přizpůsobivosti pro různé úkoly, výpočetnímu výkonu, komunikaci a bezpečnosti."

Dirk Weigelt, evropský produktový manažer společnosti Panasonic Mobile Solutions Business

obrázek citace

Nová definice odolnosti již více než 25 let

Některé z nejodolnějších existujících počítačů

Nejnižší míra selhání v počítačovém průmyslu a 7krát spolehlivější než průměr v oboru.

Těžké údery v lehké formě

Mohou být robustní na vojenské úrovni, ale jsou nejlehčí a nejkompaktnější svého druhu.

Baterie, které vydrží

S až 40hodinovými provozními schopnostmi a možnostmi výměny za chodu zvládnou více směn a více pracovníků.

Vždy připojen v terénu

LAN, Bluetooth, 4G/5G, GPS a optimalizované antény.

Vynikající obrazovky

Tvrzené, antireflexní, ovladatelné i v rukavicicích vícedotykové obrazovky pro nerušený a bezproblémový provoz. Uvnitř i venku. Ať už je světlo jakékoliv. Bez ohledu na počasí.

Jedno kontaktní místo – svět služeb

Budete podporováni od konceptu přes zavedení až po nasazení, ať už potřebujete přizpůsobení, technické poradenství, správu, standardní 3leté a 5leté prodloužené záruky nebo integraci do vozidel.

Prověřený. Testovaný. Důvěryhodný.

Zvolen nejdůvěryhodnějším poskytovatelem počítačových řešení v Evropě a Severní Americe.

Speciální příslušenství

Čtečky čipových karet a otisků prstů, čtečky čárových kódů, pera, přenosné tiskárny, hlasové příslušenství a další.

Hodnota, která nebude poražena

TOUGHBOOK nabízí nejnižší celkové náklady na vlastnictví (TCO) v oblasti mobilních počítačů. (Podívejte se na naši kalkulačku celkových nákladů na vlastnictví zde). A dosažitelnou návratnost investic (ROI) jen v prvním roce. Další informace naleznete v našem krátkém dokumentu white paper zde.

Podpora, která přesahuje rámec hardwaru

Náš tým Panasonic ProServices podporuje zákazníky od konceptu přes nasazení až po nasazení a dále. A naše 3letá standardní a 5letá prodloužená záruka nabízejí delší podporu než cokoli jiného na trhu, s jedněmi z nejrychlejších časů oprav a výměny zařízení

přizpůsobitelnost

Přizpůsobení: branding, vývoj aplikací a další

monitoring zařízení

Monitoring a správa zařízení

optimalizované zabezpečení

Optimalizované zabezpečení

záruky

Komplexní a prodloužené záruky

vozidlo

Integrace vozidel

třetí strana

Certifikovaný software třetích stran

software

Vývoj software

školení uživatelů

Školení uživatelů a technické poradenství

Přední světové zabezpečení společnosti Microsoft

Špičkové zabezpečení od Microsoftu

Ochrana a produktivita systému Windows®

Naše zařízení TOUGHBOOK se systémem Windows se snadno integrují s vaší stávající infrastrukturou. Instaluje se s nejnovější technologií Windows se zabezpečeným jádrem, včetně čteček otisků prstů, softwaru pro rozpoznávání obličeje a optimalizovaného firmwaru systému BIOS.

Nejen, že se můžete těšit na vyšší efektivitu, ale také na ochranu zařízení, identity a dat na všech úrovních – hardware, firmware a software – v celém vašem vozovém parku.

Robustní a připravený

TOUGHBOOK 40

 


Máte nějaké dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat. Jeden z našich odborníků společnosti Panasonic vám rád pomůže.

KONTAKTUJTE NÁS ZDE >