• Které zařízení je pro Vás to pravé?

Které zařízení je pro Vás to pravé?

Uvědomujeme si, že operační systém, velikost displeje a nabídka silného mobilního a Wi-Fi připojení jsou důležitými faktory při výběru počítačů pro sklad a prostředí, kde dochází k manipulaci s materiálem.

Níže uvedené informace by Vám mohly pomoci se rozhodnout, který Toughbook nebo Toughpad je nejvhodnější pro Vaše podnikání.

Tablet 13.3“ CF-D1 pro diagnostiku

Toughbook CF-D1 je unikátní nástroj. Díky jeho jedinečným schopnostem změny práce techniků – uvnitř nebo venku pracoviště

Konvertibilní notebook 10.1” CF-20

Toughbook CF-20, jako první plně odolný, odnímatelný notebook, vnáší do oboru mobilních profesionálních počítačů novou úroveň univerzálnosti. Nabízí to nejlepší pro pracovníky v terénu, protože může být používán v šesti různých režimech, které vyhovují různým provozním potřebám.

10.1” CF-20 Convertible Notebook
10.1” FZ-G1 Tablet
Tablet 10.1” FZ-G1

Plně odolný tablet Toughpad FZ-G1 10.1" s operačním systémem Windows 10 Pro kombinuje lehký design, navýšení podnikové kapacity a odolnost při dosažení maxima v oboru mobilních počítačů.

Tablet 7” FZ-M1 a FZ-B2

Díky svému kompaktnímu a lehkému provedení nabízí tyto plně odolné terénní tablety se systémem Windows 10 Pro nebo Android KitKat rozšířené funkce a vynikající odolnost při venkovním použití.

7” FZ-M1 and FZ-B2 Tablet
5” FZ-E1 and FZ-X1 Tablet
Tablet 5” FZ-E1 a FZ-X1

Toughpad FZ-E1 a FZ-X1 kombinují to nejlepší ze světa kapesních počítačů, chytrých telefonů a čteček čárových kódů (volitelné) a to vše v jediném odolném a velmi výkonném 5" tabletu  s možností výběru operačního systému Windows Embedded 8.1 Handheld nebo Android 4.2.2.

Kapesní tablet 4.7” FZ-F1 a FZ-N1

Naše mimořádně lehká a tenká kapesní zařízení s funkčností chytrých telefonů a vestavěnými zešikmenými čtečkami čárových kódů umožňují rychlé a snadné skenování. Dostupné s Windows 10 IoT Mobile Enterprise nebo Android 5.1.1 s Androidem pro pracovní prostředí.

4.7” FZ-F1 and FZ-N1 Handheld