• Které zařízení je pro vás to pravé?

Které zařízení je pro vás to pravé?

Od doplňování až po inspekce a opravy. Co se týče služeb a terénního provozu, moc dobře si uvědomujeme, že při výběru počítačů pro své techniky zohledňujete zejména operační systém, velikost displeje, životnost baterie a bezdrátovou konektivitu.

Zkrátka potřebujete mobilní výpočetní techniku, která se bude vyznačovat mimořádným výkonem bez ohledu na prostředí a na daný úkol.

Níže uvedené informace Vám snad pomohou při rozhodování, které zařízení Toughbook nebo Toughpad je pro Váš podnik nejvhodnější. 

 

10,1" konvertibilní notebook CF-20 

Model Toughbook CF-20 jako první plně odolný, odnímatelný notebook vnáší do oboru mobilních profesionálních počítačů novou úroveň univerzálnosti. Vyznačuje se možností práce v šesti různých režimech vyhovujících všem podnikovým potřebám, a pracovníkům v terénu se tak dostává do rukou extrakt toho nejlepšího.

10,1" tablet FZ-G1

Plně odolný tablet Toughpad FZ-G1 10,1" s operačním systémem Windows 8.1 Pro v sobě kombinuje odlehčené provedení, porty pro rozšíření a odolnost, která nemá v oblasti mobilní výpočetní techniky obdoby.

7" tablet FZ-M1

Díky svému kompaktnímu a lehkému provedení nabízí tyto plně odolné terénní tablety se systémem Windows 10 Pro nebo Android KitKat rozšířené funkce a vynikající odolnost při venkovním použití.

Tablet 5" FZ-E1 a FZ-X1

V modelech Toughpad FZ-E1 a FZ-X1 se snoubí to nejlepší ze světa handheldových zařízení, chytrých telefonů a čteček čárových kódů (volitelné), a to vše v jediném odolném a velmi výkonném 5" tabletu s možností výběru operačního systému Windows Embedded 8.1 Handheld nebo Android 4.2.2.

4,7" handheldové zařízení FZ-N1 a FZ-F1

Naše mimořádně lehká a tenká handheldová zařízení s funkčností chytrých telefonů a vestavěnými zešikmenými čtečkami čárových kódů umožňují rychlé a snadné načítání. Také k dispozici s operačním systémem Windows a Android.