• Které zařízení je pro vás to pravé?

Které zařízení je pro vás to pravé?

Velmi dobře si uvědomujeme, že operační systém, velikost displeje a nabídka silného mobilního a Wi-Fi připojení hrají při výběru počítačů pro výrobní linky, sklady a kurýrní služby obrovskou roli.

Níže uvedené informace snad pomohou při rozhodování, které zařízení Toughbook nebo Toughpad je pro váš podnik nejvhodnější.

10,1” konvertibilní notebook CF-20

Model Toughbook CF-20 jako první plně odolný, odnímatelný notebook vnáší do oboru mobilních profesionálních počítačů novou úroveň univerzálnosti. Vyznačuje se možností práce v šesti různých režimech vyhovujících všem podnikovým potřebám, a pracovníkům v terénu se tak dostává do rukou extrakt toho nejlepšího.

10.1” CF-20 Convertible Notebook
5” FZ-E1 and FZ-X1 Tablet
5” tablet FZ-E1 a FZ-X1

V modelech Toughpad FZ-E1 a FZ-X1 se snoubí to nejlepší ze světa handheldových zařízení, chytrých telefonů a čteček čárových kódů (volitelné), a to vše v jediném odolném a velmi výkonném 5” tabletu s možností výběru operačního systému Windows Embedded 8.1 Handheld nebo Android 4.2.2.

4,7” handheldové zařízení FZ-N1 a FZ-F1

Naše mimořádně lehká a tenká handheldová zařízení s funkčností chytrých telefonů a vestavěnými zešikmenými čtečkami čárových kódů umožňují rychlé a snadné načítání. K dispozici také s operačním systémem Windows a Android.

10,1” tablet FZ-G1

Plně odolný tablet Toughpad FZ-G1 10,1” s operačním systémem Windows 8.1 Pro v sobě kombinuje odlehčené provedení, porty pro rozšíření a odolnost, která nemá v oblasti mobilní výpočetní techniky obdoby.

7” tablet FZ-M1

Díky svému kompaktnímu a lehkému provedení nabízí tyto plně odolné terénní tablety se systémem Windows 10 Pro nebo Android KitKat rozšířené funkce a vynikající odolnost při venkovním použití.