• Hvilken enhed er den rette for dig?

Které zařízení je pro Vás to pravé?

Uvědomujeme si, že operační systém, velikost displeje a nabídka silného mobilního a Wi-Fi připojení jsou důležitými faktory při výběru počítačů pro výrobní linky, sklady a prostředí, kde dochází k manipulaci s materiálem.

Níže uvedené informace by Vám mohly pomoci se rozhodnout, který Toughbook nebo Toughpad je nejvhodnější pro Vaše podnikání.

Konvertibilní notebook 10.1” CF-20

Toughbook CF-20, jako první plně odolný, odnímatelný notebook, vnáší do oboru mobilních profesionálních počítačů novou úroveň univerzálnosti. Nabízí to nejlepší pro pracovníky v terénu, protože může být používán v šesti různých režimech, které vyhovují různým provozním potřebám.

10.1” CF-20 Convertible Notebook
10.1” FZ-G1 Tablet
Tablet 10.1” FZ-G1

Plně odolný tablet Toughpad FZ-G1 10.1" s operačním systémem Windows 10 Pro kombinuje lehký design, navýšení podnikové kapacity a odolnost při dosažení maxima v oboru mobilních počítačů.

Tablet 7” FZ-M1

Díky svému kompaktnímu a lehkému provedení nabízí tyto plně odolné terénní tablety se systémem Windows 10 Pro nebo Android KitKat rozšířené funkce a vynikající odolnost při venkovním použití.

7” FZ-M1 and FZ-B2 Tablet
5” FZ-E1 and FZ-X1 Tablet
Tablet 5” FZ-E1 a FZ-X1

Toughpad FZ-E1 a FZ-X1 kombinují to nejlepší ze světa kapesních počítačů, chytrých telefonů a čteček čárových kódů (volitelné) a to vše v jediném odolném a velmi výkonném 5" tabletu s možností výběru operačního systému Windows Embedded 8.1 Handheld nebo Android 4.2.2.

 

Kapesní tablet 4,7” FZ-N1 a FZ-F1

Naše mimořádně lehká a tenká kapesní zařízení s funkčností chytrých telefonů a vestavěnými zešikmenými čtečkami čárových kódů umožňují rychlé a snadné skenování. Také k dispozici s operačním systémem Windows a Android.

4.7” FZ-F1 and FZ-N1 Handheld