Kroky, které podnikáme v důsledku koronaviru COVID-19

Na úvod by společnost Panasonic TOUGHBOOK Europe chtěla poděkovat všem zaměstnancům v první linii, kteří zajišťují, že naše každodenní životy a širší infrastruktura stále funguje .

Dále bychom se s vámi chtěli podělit o kroky, které podnikáme, abychom podpořili naše důležité evropské zákazníky, partnery pro různé kanály a zaměstnance během zintenzivňující se situace kolem koronaviru (COVID-19).

Chceme vás ujistit, že proběhly přípravy na pokračování podnikání a během této náročné doby podnikáme nezbytné kroky, abychom zajistili, že zachováme vysokou úroveň služeb a zákaznické podpory, které byste od společnosti Panasonic očekávali. V této době všechny naše obvyklé komunikační kanály, včetně našeho helpdesku, zůstávají otevřené a obsazené zaměstnanci, kteří jsou připraveni popasovat se s vašimi dotazy.

Dodržování zdravotních pokynů
Zároveň je naší prioritou ochrana zdraví vás, našich zákazníkům , stejně jako našich zaměstnanců a obchodních partnerů. Proto dodržujeme osvědčené pokyny ohledně toho, jak snížit rizika infekce, pomocí flexibilní práce na dálku tam, kde je to možné.

Jak si jistě dokážete představit, společnost Panasonic má všechna  mobilní řešení, aby svým zaměstnancům umožnila pokračovat v práci efektivně a mít přístup k důležitým informačním systémům bez ohledu na to, kde se nachází. Ceníme si také vašeho porozumění a flexibility při změnách některých osobních setkání na virtuální.

Dodací lhůty produktů
Globální dodavatelské řetězce některých dodavatelů, včetně výroby součástí, byly v důsledku koronaviru narušeny. Již jsme přijali plány na zmírnění a situaci pozorně sledujeme. Vidíme, že se výroba součástí opět začíná vzmáhat. Pokud máte jakékoli otázky ohledně dodacích lhůt produktů, obraťte se, prosím, přímo na svého manažera pro vztahy se zákazníky ve společnosti Panasonic TOUGHBOOK.

Připravení vás podpořit
Nakonec bychom vás také chtěli ujistit, že i když budete nastavovat své vlastní zásady práce a plány pro pokračování podnikání, budeme se i nadále snažit o to, abychom vám pomohli, kdykoli to bude možné. Náš tým je připravený a s radostí vám pomůže. Neváhejte nás, prosím, kdykoli kontaktovat, pokud vám můžeme jakkoli pomoci.

 

S úctouKevin Jones
Jednatel společnosti
Panasonic Mobile Solutions Business Division – Europe