Jste připraveni na konec podpory operačního systému Windows XP v dubnu 2014?

Ztáhněte si záznam z Microsoft webináře >>

8. dubna 2014 společnost Microsoft ukončí podporu operačního systému Windows XP.

Co to znamená pro Vás a Vaše podnikání?

Jaké výzvy a možnosti to přináší?

Pokud jste ještě nezačali přemýšlet o těchto výzvách a možnostech, měli byste hned teď začít.

Bezpečí a zabezpečení

 • Konec podpory operačního systému Windows XP znamená, že už nebudou žádné další aktualizace a opravy zabezpečení, žádné možnosti asistované podpory ani aktualizace online technické dokumentace.
 • To pro Vás znamená potenciální ohrožení, například v oblasti zabezpečení, odpovědnosti za dodržování předpisů a dokonce i prostoje ve Vašem podnikání.

Uvažujte nad náklady

 • Výzkum společnosti IDC* ukázal, že starší technologie, například Windows XP, jsou na údržbu mnohem dražší než novější řešení, například Windows 8 – která nabízejí i další výhody než jen pokračování podpory.
 • S novou verzí Windows 8.1 Pro získává Vaše organizace další nové funkce, ideální pro podnikání; jde o zatím nejrychlejší, nejzabezpečenější a nejsnáze spravovatelný operační systém Microsoft pro laptopy a tablety.
 • Zvýšená flexibilita umožňuje zvýšení produktivity vašich zaměstnanců a nárůst provozní efektivity díky zlepšenému zabezpečení a správě PC. Současně bude vaše organizace moci využít nejnovějších trendů jako jsou virtualizační techniky a cloud.

Nezaostávejte

 • Řada výrobců softwaru a hardwaru již nebude podporovat své produkty běžící na operačním systému Windows XP.
 • Windows 8.1 Pro podporuje nejnovější verze Vašich podnikatelských aplikací.
 • Další výhody získáte při upgrade vašeho hardwaru!

Ztáhněte si záznam z Microsoft webináře >>

Jaké možnosti můžete využít?

 1. Pokud Vaše zařízení vyhovuje příslušným systémovým požadavkům, přejít na operační systém Windows 7 Professional nebo operační systém Windows 8.1 Pro.
 2. Zakoupit nové laptopy nebo tablety pro podnikání – prohlédněte si nejnovější řady Panasonic Toughbook a Toughpad.
 3. Ukončit používání zastaralých zařízení - ale neohrozí to Vaše podnikání?
 4. Nedělat nic - to ale představuje velké nebezpečí a potenciální ohrožení podnikání, s příslušnými náklady! Proč si nepohovoříte s Panasonic Account Managerem nebo Panasonic Channel Partnerem o tom, co můžete dělat, než bude příliš pozdě?

Kontaktujte nás, abyste se rozhodli, dokud ještě máte čas.

Jak vám můžeme pomoci?

Váš Panasonic Account Manager nebo Panasonic Channel Partner Vám může poskytnout:

 • Profesionální služby dokážeme podpořit Vaši kompletní migraci, od poskytnutí nových licencí s podporou upgradu, přes vytvoření sestavení s instalací ovladačů, až po kompletní realizaci rozsáhlejších prostředí.
 • Podporu hardwaru – zjištění, zda jsou vaše stávající zařízení podporována nejnovější verzí operačního systému Windows 7 nebo Windows 8. Pokud váš systém neplní systémové požadavky pro upgrade, seznamte se s naší nabídkou zařízení Toughbook a Toughpad a mnoha jejich výhodami - například zvýšenou produktivitou a dlouhodobými úsporami nákladů.
 • Ovladače - dokážeme poskytnout certifikované ovladače, které byly testovány, schváleny a certifikovány na platformách Windows. 

Ztáhněte si záznam z Microsoft webináře >>

*Zdroj: www.microsoft.com