Phone number: +420 234 294 112
Phone number: +420 234 294 112
Current language: Čeština

Pro specialistu technických služeb

Pro specialistu technických služeb

Panasonic TOUGHBOOK je lídrem evropského trhu v oblasti odolných notebooků a tabletů.

Společnost TOUGHBOOK už více než 20 let pracuje s největšími značkami v oblasti technických služeb včetně firem Centrica, EON, UK Power Networks, GRTgaz nebo EDF.

Od prvního dne jsme chápali potřebu existence specializovaných pracovních zařízení schopných fungovat kdekoli a vyvíjeli jsme produkty, které splňovaly a překračovaly specifické potřeby náročného oboru.

Díky tomuto přístupu a díky zkušenostem s vývojem technologií pro tento sektor jsme schopni vytvářet dokonalé partnerství mezi uživatelem a zařízením.

Jedná se o pravidla měnící technologii, která již otevřela svět nových možností pro zvýšení efektivity a výkonnosti naší pracovní síly.*

Richard Knaggs, Správce změn Northumbrian Water
* Z případové studie Northumbrian Water

Sedm klíčů k úspěchu

Produkty TOUGHBOOK se vyznačují sedmi základními technologiemi, díky kterým jsou tolik užitečné pro společnosti zabývající se technickými službami a jejich pracovníky na celém světě.

Odolné technologie

Technologie displeje

Technologie baterie

Technologie rozhraní pro firmy

Bezdrátová technologie

Technologie dynamického výkonu

Technologie hmotnosti

Co to znamená pro vaši organizaci?

Potenciálně obrovské zlepšení času reakce, lepší plánování tras a řízení úloh a také vyšší počet úspěšných oprav na první pokus, vyšší kvalitu oprav, lepší obsluhu zákazníků a vyšší ziskovost. Tohle všechno při současném zkrácení doby odstávek a snížení nákladů.

Podstatou společnosti TOUGHBOOK je naslouchání „hlasu zákazníka“. Naše zařízení jsou až do posledního detailu navržena s ohledem na specifické potřeby technických služeb a jejich pracovníků v terénu.

Špičkový servis a podpora

S našimi zákazníky v oblasti technických služeb spolupracujeme před prodejem i po něm, abychom měli jistotu, že všechno funguje co možná nejplynuleji a nejefektivněji.

Rozdíl tvoří naši specialisté a často i podpora ušitá na míru. Zejména to platí v případech, kdy nasazujete stovky nebo i tisíce zařízení v celostátní nebo nadnárodní společnosti.

Zůstaňte připojeni i v terénu

„Připojené vozidlo“ je nosným pilířem dnešního podnikání. Když budou mít vaši pracovníci technických služeb ve vozidle k dispozici technologie a vybavení, které je odolné a optimalizuje konektivitu i v pohybu, zvýší to vaši konkurenceschopnost.

TOUGHBOOK poskytuje vše, co potřebujete, abyste svou kancelář dostali na silnici.

 • Okamžitý přístup k informacím v reálném čase
 • Digitální dokumentace na cestách – např. manuály, servisní historie nebo informace o náhradních dílech
 • Špičkové navigační nástroje a aktualizace pracovních rozvrhů
 • Maximalizovaná konektivita, ať už vaše flotila pracuje kdekoli
 • Bezkonkurenční sdílení dat přímo z prostředí vozidla
 • Přístup k energii na cestách i na místě

Integrace do vozidel na míru

Nabízíme komplexní řešení a služby pro montáž do vozidel, a to od poradenství až po instalaci jako takovou. Nabízíme také řadu konfigurací a podle potřeby také možnost vytvoření řešení na míru.

Bez kompromisů v oblasti bezpečnosti pasažérů

Jak byste očekávali od technologie TOUGHBOOK, naše dokovací řešení jsou na špici odolnosti. Abychom získali všechny relevantní bezpečnostní certifikáty, testujeme jednotlivé modely z hlediska vibrací ve vozidle a chování při nehodě. Díky tomu máme jistotu, že v případě nehody vše zůstane na svém místě a cestující zůstanou v bezpečí.

Správná cena

Je velmi snadné nechat se zlákat nízkými náklady a nereálnými sliby, kterými se pyšní spotřební tablety a mobilní počítače. Konec konců, stále odvádějí většinu práce, po většinu času, většinou dobře. Ne? Ale kdepak. Nespecializované tablety a handheldová zařízení nejsou uzpůsobena k tomu, aby vydržela náročné podmínky, kterým jsou často pracovníci v oblasti technických služeb vystaveni. Skryté náklady se pak sčítají:

 • Poruchy produktu
 • Prostoje
 • Opravy
 • Výměny
 • Problémy s efektivitou
 • Požadavky na podporu

Počítače Panasonic Toughbook jsou osmkrát spolehlivější než průměrné průmyslové notebooky bez zvýšené odolnosti*

Díky špičkové spolehlivosti se počáteční náklady brzy vrátí v ušetřeném čase, menší nečinnosti zaměstnanců, nižší potřebě IT podpory, lepším servisu, zvýšené produktivitě a delší životnosti. Celkově je návratnost investice (ROI) vaší společnosti do našich výrobků daleko vyšší.

*Strategie využívající udržitelná mobilní zařízení přináší podnikům výrazné úspory; White paper

Skutečná hodnota odolnosti

Zpráva nezávislé výzkumné společnosti IDC Zaplaťte teď, ušetřete později popisuje potenciální úspory, kterých lze dosáhnout díky investici do odolných notebooků, tabletů a handheldových zařízení pro vaše pracovníky. Stáhnout

Spolupráce při vytváření řešení na míru od začátku do konce

Neprodáváme „ze skladu“, takže si můžete být jisti, že dostáváte tu nejlepší dostupnou technologii.

Potřebuje vaše společnost specifickou rukojeť nebo konfiguraci portů? Hodila by se vám integrace softwaru na míru, speciální napájecí konektory nebo skenery? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, naši interní konstruktéři se s vámi spojí a projdou s vámi celý proces od návrhu a vývoje až po dodávku vašeho dokonalého řešení na míru. Celý projekt pak bude dokončen v nejkratším možném čase. Vždy s dodržením nejvyšších standardů.

Podporujeme budoucnost oboru technických služeb

Díky nasazování chytrých sítí a chytrých měřičů, které jsou k nim připojeny, a nových zdrojů obnovitelné energie se sektor mění nevídaným tempem. Stejně jako vy i my se snažíme, aby naše technologie nejen držely krok, ale zároveň byly před konkurencí napřed.

Proto neustále nasloucháme našim zákazníkům, zjišťujeme, kde by chtěli být a co požadují. Do naší nabídky neustále přidáváme nové věci a stanovujeme nové normy v oblasti konektivity, výkonnosti, řízení spotřeby a spolehlivosti.

Zjistěte více o službách

Kontaktujte nás

Ostatní odvětví

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

Zjistĕte více

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.

Zjistĕte více