Phone number: +420 234 294 112
Phone number: +420 234 294 112
Current language: Čeština

Pro specialistu maloobchodního prodeje

Víceúčelová mobilní počítačová řešení pro každou maloobchodní aplikaci

Panasonic TOUGHBOOK povyšuje multifunkční výkonnost na novou úroveň.

Zařízení TOUGHBOOK jsou dokonalým nástrojem v retailovém sektoru, ať už se jedná o prodejny, restaurace, venkovní prodejní místa nebo sklady.

Kompletní řada zařízení je navržena tak, aby pomáhala maloobchodníkům využívat různé prodejní kanály, což je dnes podmínkou úspěšného podnikání.

Díky zařízením a softwaru TOUGHBOOK mohou vaši zaměstnanci vytvořit řadu integrovaných a plynulých interakcí a bodů styku kombinujících svět maloobchodu s jeho digitální online podporou.

Předchozí zařízení Panasonic nám sloužila dobře, a proto jsme neváhali v partnerství s Panasonic pro toto nové uvedení na trh.*

Dave Wood Implementační vývojový manažer Ocado
* Z případové studie Ocado FZ-M1

Zajištění maximálního pohodlí, zapojení a služeb všem návštěvníkům obchodu nebo restaurace díky maloobchodním technologiím TOUGHBOOK.

Maloobchodní společnosti sahají po TOUGHBOOKU, pokud potřebují:

 • Přístup k informacím v reálném čase
  Poskytování podrobných informací o produktech, aby se na servisních místech maximalizovaly možnosti doplňkového prodeje.
 • Odolné, a přesto lehké mobilní zařízení
  Ergonomické, a přesto odolné zařízení schopné čelit náročným podmínkám v obchodě a ve skladu.
 • Schopnost řídit více aplikací z jediného zařízení
  Mimo jiné dlouhá výdrž baterie, integrované čtečky čárových kódů a plné využití OS Windows.

Rychlejší než fast food

Je jen málo prostředí, kde potřeba rychlých a výkonných služeb zákazníkům je tak důležitá, jako v restauracích s rychlou obsluhou. Ať už za pultem nebo při pohybu mezi stoly je adaptivní a rychle reagující technologie TOUGHBOOKU k nezaplacení.

Zajistěte více služeb z jediného zařízení. Můžete přijímat objednávky, poskytovat informace o nabídce, spravovat skladové zásoby, přijímat rezervace a provádět řadu dalších činností.

Díky dotykovým obrazovkám se skvělou čitelností a digitálním perům můžete vytvořit jednodušší proces pro zaměstnance na place i pro zákazníky.

Díky využití lehké konstrukce a špičkové konektivity můžete přijímat objednávky přímo od lidí ve frontě, zamezit tak frustraci z dlouhého čekání a zajistit si stálý přísun zákazníků.

Supermarkety na plný plyn

Podpora aktivit v supermarketu není nic jednoduchého. Akce se neustále mění, produkty je třeba pečlivě spravovat a navíc je třeba zajišťovat vysoce kvalitní zákaznický servis. Díky zařízení TOUGBOOK budou mít vaši zaměstnanci na dlani podporu a informace, které potřebují.

 • Integrujte vaši online přítomnost se službami ve skutečném světě a poskytujte přístup k aktualizacím a informacím v reálném čase.
 • Zvyšte tržby díky asistovanému prodeji. Informovaní zaměstnanci mohou zákazníkům blíže představit produkty a nabídky, zvýšit jejich loajalitu a podpořit pravidelné a větší nákupy zboží vaší značky.
 • Budujte spokojenost zákazníků díky lepší podpoře samoobslužného nákupu a lepším odpovědím na dotazy ohledně výrobků.
 • Vylepšete správu zásob díky zabudovaným čtečkám čárových kódů, konektivitě v reálném čase a komunikaci s objednacími systémy v zázemí a s terminály na místě prodeje.

Maloobchod připravený na budoucnost

Integrace řešení digitálních světelných tabulí a systémů řízení obchodu našich odolných tabletů a handheldových zařízení TOUGHBOOK dokáže podporovat všechny stránky vašeho podnikání od převzetí zboží a skladového hospodářství až po prodejní místo a reklamu.

 • Provádějte zákazníky elektronickými katalogy s interaktivními funkcemi a poskytujte jim komplexní informace k produktům, abyste jim umožnili přijímat správná rozhodnutí vedoucí k větším a opakovaným nákupům.
 • Dejte svým zaměstnancům možnost poskytovat zákazníkům přesnou a okamžitou podporu, kterou hledají, ať už se nacházejí na jakémkoli místě vašeho obchodu.
 • • Integrované čtečky čárových kódů, vynikající konektivita a dlouhá výdrž baterie zařízení TOUGHBOOK vám umožní v reálném čase sdělovat podrobnosti o skladových zásobách a efektivněji spravovat skladové hospodářství.

Zjistěte více o maloobchodu

Kontaktujte nás

Ostatní odvětví

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

Zjistĕte více

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.

Zjistĕte více