Phone number: +420 234 294 112
Phone number: +420 234 294 112
Current language: Čeština

Pro specialistu v oblasti průmyslu a výroby

Pro specialistu v oblasti průmyslu a výroby

Panasonic TOUGHBOOK je lídrem evropského trhu v oblasti odolných notebooků a tabletů.

Protože se sami už více než 100 let pohybujeme v oblasti výroby, máme jedinečnou schopnost pracovat s rozhodujícími osobami v oblasti průmyslu a výroby a jsme schopni jim dodat odolná mobilní počítačová řešení pro dnešní digitalizované výrobní linky i pro servisní techniky v terénu.

Průmyslové a výrobní organizace sahají po TOUGHBOOKU, pokud chtějí:

  • Zefektivnit pracovní toky a zlepšit produktivitu
  • Minimalizovat chyby díky vyšší přesnosti
  • Automatizovat procesy s cílem dosažení vyšší výrobní rychlosti a kvality
  • Snížit nároky na údržbu
  • Zkrátit neplánované odstávky a prodloužit dobu provozu

Počítače Panasonic TOUGHBOOK je osmkrát spolehlivější než průměrné průmyslové notebooky bez robustních funkcí*

* Strategie udržitelného mobilního zařízení přinášejí významné úspory pro podnikání, White Paper

Manufacturing 4.0

Výroba prochází velkou globální transformací, kterou žene vpřed vzestup digitálních technologií.

Aby si výrobci udrželi konkurenční výhodu, musejí mít štíhlé provozy s co nejmenším množstvím nákladných odstávek. A to vše při zachování dané kvality výrobku.

To je důvod, proč digitalizace vašich provozů využívající M2M komunikaci nabyla dosud nevídaného významu. Ale výběr správného mobilního výpočetního řešení je pro úspěch zcela zásadní.

Panasonic TOUGHBOOK přináší do oboru unikátní hodnotu, protože aplikuje naše zkušenosti a znalosti na poli odolných zařízení, pomáhá našim zákazníkům zefektivňovat procesy pracovního toku a zvyšovat výkonnost.

Naše odolné notebooky, tablety a handheldová zařízení TOUGHBOOK se dokonale hodí pro následující aplikace:

Výrobní linky

Údržba, oprava a provoz (MRO)

Řízení skladování ve výrobě

Zkrácení odstávek a zvýšení efektivity

Navýšení doby provozu patří mezi klíčové výzvy pro výrobní prostředí. Vybavte zaměstnance mobilními zařízeními TOUGHBOOK, abyste automatizovali procesy a dosáhli nejštíhlejšího možného provozu. Nahraďte tužku a papír a snižte tak množství chyb při ručním psaní a dejte svým pracovníkům okamžitý přístup k informacím o plánování, rozvrzích, úkolech a směrování.

Prediktivní údržba výrobních strojů

Software pro prediktivní údržbu, který běží na zařízeních TOUGHBOOK, umožňuje včas detekovat závady na strojích, prodlužuje dobu provozu a zároveň snižuje množství materiálů a dílů nutných k provádění oprav.

Pracovníci mají možnost sdílení a přístupu k důležitým informacím, a to od stavu stroje a reportování chyb přes příručky k opravě, náhradní díly, historii a infrastrukturu identifikace rádiových frekvencí (RFID).

Efektivní běh skladového provozu

Provoz skladovacího softwaru na odolném handheldovém zařízení umožňuje mobilním pracovníkům přistupovat ke kriticky důležitým zásobám a informacím o pozici v reálném čase. Zařízení TOUGHBOOK si poradí s přijetím a přesunem zboží, objednávkami i expedicí. Zajišťují vyšší přesnost vyskladňování a balení, rychlejší vyzvednutí a doručení a efektivní správu a doplňování zásob.

Technické služby a diagnostika

Servisní technici mohou používat naše zařízení jako diagnostické nástroje jednoduše tak, že připojí jakékoli zařízení, které je třeba servisovat. Tablet lze použít k aktualizaci firmwaru, což výrazně navýší pravděpodobnost úspěšné a kvalitní opravy na první pokus.

K dispozici je prodloužená kapacita baterie a optimalizovaná konektivita s nejnovějšími operačními systémy, specializované příslušenství a odolnost vůči vibracím, nárazům, vodě a prachu. Funkce zařízení TOUGHBOOK jsou navržena tak, aby se dokonale hodila do výrobních a průmyslových prostředí.

Zjistěte více o pohotovostních službách

Kontaktujte nás

Ostatní odvětví

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

Zjistĕte více

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.

Zjistĕte více