Phone number: +420 234 294 112
Phone number: +420 234 294 112
Current language: Čeština

SOUČÁST TÝMU

Panasonic TOUGHBOOK je lídrem evropského trhu v oblasti odolných mobilních počítačů.

Spolupracujeme s obrannými jednotkami již více než 20 let a dodáváme odolná mobilní počítačová řešení do ruky i do vozidel, která obstojí v dnešních digitalizovaných armádách

Naše mobilní zařízení odvozená od komerčních zařízení jsou připravena vyrazit na misi. Důvěřují jim armády i systémoví integrátoři z celého světa. Proč? Naše řešení splňují nejnáročnější vojenské standardy a jsou zárukou odolnosti, spolehlivosti a bezpečnosti.

Jsou vyrobeny tak, aby vydržely v tom nejdrsnějším prostředí, dokonce i na bojišti.*

Martyn Armstrong, Senior programový manažer Cubic Defense UK
* Z případové studie Cubic a Britské armády

Připraveni k misi

Dokonalá odolnost

Mobilní počítače, tablety a handheldová zařízení TOUGHBOOK jsou navrženy tak, aby obstály i v těch nejnepřátelštějších podmínkách. Splňují nejpřísnější požadavky na ochranu před pády, otřesy, pískem, prachem, deštěm, výškou, teplotními výkyvy a dalšími vlivy. Naše zařízení vojenské třídy disponují certifikací podle normy MIL-STD-810H.

Hlásíme se do služby

Když jste v akci, není vlastnictví spolehlivé technologie jenom důležité, je to zcela nezbytné. Počítače Panasonic Toughbook jsou osmkrát spolehlivější než průměrné průmyslové notebooky bez zvýšené odolnosti*

*Strategie využívající udržitelná mobilní zařízení přináší podnikům výrazné úspory; White paper

Nákladová efektivita a uživatelská přívětivost

Ve společnosti TOUGHBOOK jsme vyvinuli zařízení vycházející z komerčních produktů, které lze snadno a efektivně nasadit do jakékoli organizace v celém sektoru.

Díky využití zpětné vazby od armádních zákazníků vyrábíme vojenská zařízení, která vypadají a chovají se jako systémy, které vaši vojáci znají z civilu. Naše zařízení pak zároveň plní optimální standardy odolnosti. Vaše jednotky tak jsou schopny se s našimi zařízeními velice rychle sžít.

Vynikající zabezpečení

Skvěle přenositelné příslušenství nedělá kompromisy v oblasti odolnosti ani zabezpečení. Společnost TOUGHBOOK konstruuje zařízení pro vojenské využití s vyjímatelnými disky SSD. Ať se pak na misi stane cokoli, neexistuje žádné riziko ztráty vysoce citlivých dat. Dále lze použít porty podle vojenské normy MIL-DTL-38999. U takových koncovek neexistuje žádné riziko vypadnutí nebo uvolnění kabeláže.

Nezjistitelný provoz

Pokud je pro úspěch mise nezbytné, aby vojenský personál zůstal v utajení, lze na zařízeních TOUGHBOOK zapnout utajený režim, který po stisku tlačítka vypne veškerou rádiovou komunikaci a displeje za méně než sekundu.

Zařízení lze také certifikovat podle normy MIL-STD-461H, která nastavuje přísné limity pro elektromagnetické rušení.

Průběžná podpora

Zbavte se nákladů a práce při přechodu na nový hardware každých několik let. Naše produkty vojenské třídy jsou navrženy tak, aby vydržely déle. Díky různým druhům podpory a záručních podmínek TOUGHBOOK budou splněny jakékoli operační požadavky.

Modulární úpravy a přídavné funkce

Protože je každý uživatel a každá organizace jiná, nabízíme možnosti úprav konstrukce a integrovaného softwaru pro sektor obrany.

Jsme také schopni vyrobit specifické příslušenství. Například naše dokovací řešení pro montáž do vozidel jsou již ve standardu vybavena různými montážními konzolami, ale doplňkově je lze vybavit neprůstřelnými obaly pro převoz na bojiště a zpátky.

Zjistěte více o obraně

Kontaktujte nás

Ostatní odvětví

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

Zjistĕte více

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.

Zjistĕte více