• Hotelové služby

Hotelové služby

Ať již se jedná o výletní loď, hotel nebo restauraci, pověst – a úspěch – jakéhokoliv podnikání v pohostinství plně závisí na kvalitě a efektivitě poskytování služeb zákazníkům. S pomocí našich specializovaných technologií pro maloobchod můžete dosáhnout vysoké úrovně těchto služeb a zvýšit produktivitu všech vašich procesů. 

Rychlý, účinný a flexibilní sběr objednávek
V hotelu nebo restauraci může tablet Toughpad pomoci zaměstnancům zaznamenávat objednávky přímo u stolu s větší přesností a efektivitou, které nelze dosáhnout při zápisu objednávky na papír. Při objednávání se zákazníci okamžitě dozvědí, že něco není dostupné, mohou být informováni o speciálních nabídkách nebo položkách menu (s doprovodnými obrázky) a objednávky mohou být přímo přenášeny do kuchyně, bez možnosti chyby nebo prodlevy.

Různé aplikace na výletních lodích
Na výletních lodích lze použít systémy pro prodejní místo Panasonic pro různé služby, které zákazníci vyžadují. A pokud jde o zpracování informací o cestujících, tablety Toughpad jsou ideálním nástrojem při kontrole cestujících, počítání cestujících na palubě a na pobřeží s naprostou přesností. 

Mnohem účinnější reklama
Pokud jsou vaši zaměstnanci vybaveni tablety Toughpad, mohou pracovat jako mobilní reklamní agenti, komunikující s návštěvníky, zákazníky a pasažéry, když se pohybují po vaší lodi nebo hotelu. Sdílením aktuálních informací o aktivitách a speciálních akcích zřetelně zobrazených na tabletu zvyšuje účinnost reklamy a speciálních akcí směrem k vašim zákazníkům. 

Údržba, když ji potřebujete
V každém zařízení v odvětví pohostinství jsou neustálé požadavky na údržbu. S tabletem Toughpad mohou vaši pracovníci v terénu vykonávat svou profesi rychle a snadno. Vezměme jako příklad tématický park. Technik musí pracovat v terénu, bez přístupu k elektrické síti, někdy za špatného počasí v nečistém prostředí, v prachu a vlhku všude okolo něj. Ale má-li v ruce tablet, jako je Toughpad FZ-E1 může všechny tyto výzvy překonat. Dlouhá výdrž baterie znamená, že přístup k elektrické síti není problém. Odolnost tabletu zaručuje, že ho nepříznivé podmínky nezastaví. Plnou podporu činnosti v terénu poskytuje možnost připojení Wi-Fi, 4G a hlasové služby. Výkonný operační systém Windows má všechny funkce nutné pro přesnou diagnostiku problémů a obrazovka čitelná i za slunečního světla umožňuje technikovi pracovat všude, kde je to potřeba.

Která zařízení jsou vhodná pro hotelové služby?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

Sedmipalcový tablet s operačním systémem Windows 8.1 bez ventilátoru s integrovanými doplňky, jako jsou čtečka čárových kódů nebo magnetických pásků. Malé rozměry a velký výkon znamenají, že se dokonale hodí pro mnoho aplikací v maloobchodě, a to jak v prodejně, tak i v terénu.

Informujte se

Kolébka pro pokladní systém pro Toughpad FZ-G1 (POS)

Kombinace lehkého odolného tabletu s operačním systémem Windows 8.1 a rozsáhle přizpůsobitelnou kolébkou vylepšuje služby zákazníkům a šetří prostor na prodejním místě.

Informujte se

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Toughpad FZ-E1 and FZ-X1
Toughpad FZ-E1 a FZ-X1

Plně odolné pětipalcové tablety kombinují výhody mobilních zařízení všech rozměrů – s možností čtečky čárového kódu jsou ideální pro skladové hospodářství a kontrolu.

Informujte se

Systém pro prodejní místo (POS) JS-970

Systém je kompatibilní s různými verzemi operačního systému Windows, všestranná flexibilní, modulární konstrukce s možností výměny obrazovek. Systém JS-970 zvyšuje produktivitu, snižuje prostoje a náklady na jeho údržbu jsou nízké.

Informujte se

Point-of-Sale Systems (POS) JS-970