For the retail specialist

Víceúčelová mobilní počítačová řešení pro každou maloobchodní aplikaci

Panasonic TOUGHBOOK povyšuje multifunkční výkonnost na novou úroveň.

Zařízení TOUGHBOOK jsou dokonalým nástrojem v retailovém sektoru, ať už se jedná o prodejny, restaurace, venkovní prodejní místa nebo sklady.

Kompletní řada zařízení je navržena tak, aby pomáhala maloobchodníkům využívat různé prodejní kanály, což je dnes podmínkou úspěšného podnikání.

Díky zařízením a softwaru TOUGHBOOK mohou vaši zaměstnanci vytvořit řadu integrovaných a plynulých interakcí a bodů styku kombinujících svět maloobchodu s jeho digitální online podporou.

Předchozí zařízení Panasonic nám sloužila dobře, a proto jsme neváhali v partnerství s Panasonic pro toto nové uvedení na trh.*

Dave Wood Implementační vývojový manažer Ocado
* Z případové studie Ocado FZ-M1

Zajištění maximálního pohodlí, zapojení a služeb všem návštěvníkům obchodu nebo restaurace díky maloobchodním technologiím TOUGHBOOK.

Maloobchodní společnosti sahají po TOUGHBOOKU, pokud potřebují:

 • Přístup k informacím v reálném čase
 • Poskytování podrobných informací o produktech, aby se na servisních místech maximalizovaly možnosti doplňkového prodeje.
 • Odolné, a přesto lehké mobilní zařízení
 • Ergonomické, a přesto odolné zařízení schopné čelit náročným podmínkám v obchodě a ve skladu.
 • Schopnost řídit více aplikací z jediného zařízení
 • Mimo jiné dlouhá výdrž baterie, integrované čtečky čárových kódů a plné využití OS Windows.
Retail TOUGHBOOK M1

Rychlejší než fast food

Je jen málo prostředí, kde potřeba rychlých a výkonných služeb zákazníkům je tak důležitá, jako v restauracích s rychlou obsluhou. Ať už za pultem nebo při pohybu mezi stoly je adaptivní a rychle reagující technologie TOUGHBOOKU k nezaplacení.

Deliver multiple services using just one device

Zajistěte více služeb z jediného zařízení. Můžete přijímat objednávky, poskytovat informace o nabídce, spravovat skladové zásoby, přijímat rezervace a provádět řadu dalších činností.

Use high-visibility touchscreens and digitizer pens to create a simpler process for mobile staff and customers alike.

Díky dotykovým obrazovkám se skvělou čitelností a digitálním perům můžete vytvořit jednodušší proces pro zaměstnance na place i pro zákazníky.

Take advantage of lightweight design and world-class connectivity

Díky využití lehké konstrukce a špičkové konektivity můžete přijímat objednávky přímo od lidí ve frontě, zamezit tak frustraci z dlouhého čekání a zajistit si stálý přísun zákazníků.

Supermarkety na plný plyn

Podpora aktivit v supermarketu není nic jednoduchého. Akce se neustále mění, produkty je třeba pečlivě spravovat a navíc je třeba zajišťovat vysoce kvalitní zákaznický servis. Díky zařízení TOUGBOOK budou mít vaši zaměstnanci na dlani podporu a informace, které potřebují.

 • Integrujte vaši online přítomnost se službami ve skutečném světě a poskytujte přístup k aktualizacím a informacím v reálném čase.
 • Zvyšte tržby díky asistovanému prodeji. Informovaní zaměstnanci mohou zákazníkům blíže představit produkty a nabídky, zvýšit jejich loajalitu a podpořit pravidelné a větší nákupy zboží vaší značky.
 • Budujte spokojenost zákazníků díky lepší podpoře samoobslužného nákupu a lepším odpovědím na dotazy ohledně výrobků.
 • Vylepšete správu zásob díky zabudovaným čtečkám čárových kódů, konektivitě v reálném čase a komunikaci s objednacími systémy v zázemí a s terminály na místě prodeje.

Maloobchod připravený na budoucnost

Integrace řešení digitálních světelných tabulí a systémů řízení obchodu našich odolných tabletů a handheldových zařízení TOUGHBOOK dokáže podporovat všechny stránky vašeho podnikání od převzetí zboží a skladového hospodářství až po prodejní místo a reklamu.

 • Provádějte zákazníky elektronickými katalogy s interaktivními funkcemi a poskytujte jim komplexní informace k produktům, abyste jim umožnili přijímat správná rozhodnutí vedoucí k větším a opakovaným nákupům.
 • Dejte svým zaměstnancům možnost poskytovat zákazníkům přesnou a okamžitou podporu, kterou hledají, ať už se nacházejí na jakémkoli místě vašeho obchodu.
 • Integrované čtečky čárových kódů, vynikající konektivita a dlouhá výdrž baterie zařízení TOUGHBOOK vám umožní v reálném čase sdělovat podrobnosti o skladových zásobách a efektivněji spravovat skladové hospodářství.

Zjistěte více o maloobchodu

N1 Handheld for Retail
L’Oréal Case Study

Případová studie L’Oréal

L’Oréal Czech Republic has once again selected rugged Panasonic Toughbooks for its sales representatives.

Bright House Case Study

Případová studie Bright House

BrightHouse equips Customer Advisers with Panasonic Toughpad tablets to improve service and efficiency.

Revitalising Retail in a post-COVID world

Správné provedení vícekanálového maloobchodního prodeje (článek na blogu)

For years now, big-name retailers looking to establish themselves in the world of omnichannel retail have spent time, effort and astronomical budgets on understanding, targeting and reaching out to millennials

Doporučené produkty

N1

TOUGHBOOK N1

4,7" tenký a lehký handheldový tablet s hranatou čtečkou čárových kódů

M1

TOUGHBOOK M1

Maximálně odolný tablet se systémem Windows 10 Pro se 7" outdoorovým displejem, kapesní velikosti, bez ventilátoru.

S1

TOUGHBOOK S1

Interaktivní dotyková obrazovka pro kioskové systémy Windows 10 Pro

Other Sectors

protect

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

toughbook

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.