For the logistics and warehouse specialist

Panasonic TOUGHBOOK je lídrem evropského trhu v oblasti odolných notebooků a tabletů.

Už více než 20 let spolupracujeme se skladovými a logistickými organizacemi a dodáváme jim na míru přizpůsobená odolná mobilní počítačová řešení do ruky i montovaná do vozidel. Umožňujeme manažerům skladů a logistických center i pracovníkům v celém zásobovacím řetězci, aby byli plně digitálně připojeni, ať jsou kdekoli a ať čelí jakýmkoli podmínkám.

Mobilní práce, zejména ve skladech a venkovních prostorách, přináší své vlastní unikátní výzvy. Když dáte svým pracovníkům specializované zodolněné řešení, dramaticky tím posílíte jejich efektivitu a svému byznysu zároveň přinesete výrazné investiční benefity.

Rozhodli jsme se vybrat řešení Panasonic, protože společnost nabízí servisní podporu v každé fázi implementace i po jejím dokončení, jakožto i schopnost přizpůsobit zařízení našim potřebám.*

Bartosz Kolasiński Projektový manažer Raben Group * Z případové studie Raben - EN
 
N1

Skladové a logistické firmy sahají po TOUGHBOOKU, pokud:

  • Jsou frustrovány, že jejich aktuální systém pro správu skladu (WMS) už nesplňuje stávající potřeby.
  • Chtějí přejít na novou generaci mobilní práce.
  • Řeší problémy s konektivitou a mají potíže v terénu přistupovat k důležitým aplikacím a datům v reálném čase.
  • Čelí vysoké míře selhání zařízení v terénu, která mají vliv na schopnost přinášet zákazníkům nejlepší možné služby.

Odolné a připojené technologie, které to nevzdávají

Konkurenční řízení zásobovacího řetězce vyžaduje, abyste využili všech technologických inovací, které se nabízejí.

Potřebujete odolné notebooky, tablety a handheldová zařízení a k tomu další digitální nástroje, například mobilní systémy pro místo prodeje. Tato zařízení ale musí nabízet vynikající odolnost, maximální konektivitu a prvotřídní mobilitu. TOUGHBOOK vyrábí jedny z nejspolehlivějších a nejodolnějších mobilních počítačů, jaké existují*. Můžete je namontovat na vysokozdvižný vozík, zasunout do doku nebo hodit do sněhu. Vaši pracovníci zůstanou online a budou produktivní bez ohledu na obtížnost podmínek.

Počítače Panasonic Toughbook jsou osmkrát spolehlivější než průměrné průmyslové notebooky bez zvýšené odolnosti*


*Strategie využívající udržitelná mobilní zařízení přináší podnikům výrazné úspory; White paper

A to není všechno... Zařízení TOUGHBOOK přináší:

Superior connections for uninterrupted access to real-time information

Lepší připojení pro zajištění nepřerušovaného přístupu k informacím v reálném čase

Triple-shift battery life with dual battery slots and hot-swap technology for increased uptime

Kapacitu baterie na tři směny se zdvojenými sloty na baterii a technologií pro výměnu za běhu

Thinner, lightweight and more ergonomic deigns that include angled barcode scanners – also proven to reduce repetitive strain in

Tenčí, lehčí a ergonomičtější design včetně šikmých skenerů čárových kódů, u kterých byla prokázána účinnost při předcházení zranění z opakované zátěže (RSI).

Reakce v reálném čase

Při koordinaci velkých distribučních činností je důležité, aby manažeři skladu a skladových zásob měli celodenní přístup k datům. Správná technologie dokáže zefektivnit způsob jejich shromažďování a sdílení.

Mobilní zařízení TOUGHBOOK dokáží vždy stáhnout všechny kriticky důležité informace od správy založené na cloudovém systému po data z čárových kódů.

Když dojde k problému se zásilkou nebo se zaměstnanci, mají správci skladů připraveno efektivní řešení, které jim umožňuje změnit přiřazení úkolů v reálném čase nebo přehodit místa vyzvednutí zboží. Tím se efektivně využijí dostupné zdroje a prostory a minimalizuje se zdržení celkového provozu.

M1 Toughbook Tablet for Logistics
M!

Pohled na pohyb produktů z ptačí perspektivy

Díky inteligentnímu sledování skladu můžete zjistit, co se děje se zásilkami ve vašem závodě i za jeho branami.

Naše moderní řešení kombinují skenování čárových kódů, kamerový dohled a další technologie do okamžitých vizuálních informací. Díky tomu si rychle všimnete narušení provozu ve vašem skladu a budete schopni vysledovat zdroj škod a ztrát.

Sledování až na konec cesty

Víme, že každá krabice nebo bedna vždy putuje někam jinam. Naše logistická řešení proto zahrnují mobilní nástroje pro místo prodeje, která vám pomohou dostat vaše produkty přímo do rukou zákazníků.

V místech maloobchodního prodeje lze tablety nastavit tak, aby zobrazovaly skladové zásoby a umožňovaly bezpečnou platbu přímo na místě.
 

Plynuleji fungující sklad

Díky objednávkám zákazníků přicházejícím nonstop a plněním odcházejícím v reálném čase mohou z rozšířené podpory těžit podniky ve všech oborech.

Díky tomu, že pomáháme skladům dosahovat maximální možné efektivity, díky digitalizaci papírových procesů a minimalizaci chyb způsobených špatným rukopisem nebo špatným přečtením kopírovaných formulářů, posouváme zásobovací řetězec každým dnem kupředu.

Doručení na poslední míli

Integrace vozidel, ať už jde o provoz vysokozdvižných vozíků ve skladu nebo dodávku na silnici, je klíčovou součástí sektoru skladování a logistiky.

Panasonic TOUGHBOOK nabízí široké portfolio maximálně odolných, při havárii spolehlivých, pevných či snadno přenositelných řešení pro dokování ve vozidlech.

Díky pokročilým technickým schopnostem jsme schopni dodat a nainstalovat doky a konzole do jakéhokoli typu vozidel, a to včetně vysokozdvižných vozíků, všech typů terénních i silničních vozidel, dodávek a nákladních automobilů a železničních vozů.

Vaši zaměstnanci se na prahu dveří zákazníka mohou spolehnout na aktivní pero Toughbook, kterým se zákazník podepíše a potvrdí dodávku zboží.

icon4

Spolupráce při vytváření řešení na míru od začátku do konce

Od analýzy a počátečního nápadu až po výrobu, instalaci a provoz s vámi budou naši experti spolupracovat na vytvoření dokonalého dokovacího řešení pro vaši firmu, které bude nákladově efektivní a zvýší vaši produktivitu.

icon5

Rychlý přechod od konceptu k dokončení

Díky internímu prototypování TOUGHBOOKU jsme schopni realizovat přizpůsobené koncepty řešení přesně a rychle. Díky službě konceptu za jediný den jsme schopni vaše nápady přenést do fáze konceptu už za 24 hodin.

icon6

Bez kompromisů v oblasti bezpečnosti pasažérů

Každý dok TOUGHBOOK podstupuje komplexní testování v zátěži i při nárazech vozidla a disponuje certifikací Panasonic.

Raben Case Study (English)

Případová studie Raben (anglicky)

Raben group equips its drivers with rugged handhelds from Panasonic.

Dynalogic Case Study

Případová studie Dynalogic

Scanning barcodes, planning routes, running checklists, adding signatures – the new Toughpad can do it all.

Otto Pachmayr

Otto Pachmayr - Youtube

Mordern warehouse management with TOUGHPAD G1 in beverage industry and stores.

Doporučené produkty

TOUGHBOOK N1

TOUGHBOOK N1

4,7" tenký a lehký handheldový tablet s hranatou čtečkou čárových kódů.

TOUGHBOOK M1

TOUGHBOOK M1

Maximálně odolný tablet se systémem Windows 10 Pro se 7" outdoorovým displejem, kapesní velikosti, bez ventilátoru.

tablets for Forklifts

Počítače montované do vysokozdvižných vozíků

Vysokozdvižné vozíky hrají významnou roli v procesu skladování. Bez ohledu na velikost Vašeho vozového parku je výběr počítačů pro Vaše vysokozdvižné vozíky rozhodující investicí pro hladké a účinné fungování Vaší činnosti.

Other Sectors

protect

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

toughbook

Toughbook as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.