For the automotive specialist

Špičková řešení pro špičkové firmy

Budoucnost je digitální

Automobilový průmysl je na pokraji technologické revoluce. Autonomní vozidla, chytré servisy, digitální trh, prediktivní údržba, 5G a elektromobily. Tato dnešní módní slova jsou technologií zítřka.

Příprava na tuto budoucnost si žádá implementaci digitální transformace ve všech klíčových oblastech od výzkumu, vývoje a výroby až po showroomy a dílny. Ke zvládnutí této digitální výzvy je třeba vybrat správnou technologii a správného partnera.

Ve společnosti Panasonic TOUGHBOOK úzce spolupracujeme s automobilovým průmyslem už více než dvě dekády. Plně tedy chápeme výzvy, kterým čelíte dnes a kterým budete čelit v budoucnu.

Proto pomáháme podnikům v oblasti automotive na celém světě. Odvádět lepší služby. Zvyšovat produktivitu.

Počítače Panasonic TOUGHBOOK je osmkrát spolehlivější než průměrné průmyslové notebooky bez robustních funkcí*


* Strategie udržitelného mobilního zařízení přinášejí významné úspory pro podnikání, White Paper

G1 Toughpad for automotive

Váš dokonalý partner pro technologie v automotive

Jak to děláme? Lišíme se od ostatních poskytovatelů mobilních technologií. Jsme v dokonalé souhře s potřebami zákazníků v oblasti automotive. Zaměřujeme se na přizpůsobení našich technologií konkrétním potřebám zákazníků. Nabízíme ekologicky příznivé produkty, které pomáhají chránit budoucnost naší planety.

Společně budeme připraveni na jakékoli pokroky v automobilovém průmyslu.

Prosazování digitální budoucnosti

Inteligentní a navzájem propojené systémy a zařízení TOUGHBOOK zefektivňují činnost a zvyšují produktivitu napříč celým hodnotovým řetězcem automotive.

Dlouhodobé vztahy založené na důvěře a excelenci

V oblasti mobilních řešení se na nás spoléhá celá řada špičkových firem v oboru automotive. A je tomu tak již mnoho let.

Optimalizujte vaši diagnostiku a produktivitu

Dnešní doba vyžaduje práci pod časovým tlakem, s vysokou přesností a vysokou mobilitou. Vaši technici musí být schopni pracovat i mimo své pracoviště s maximální efektivitou a bez strachu ze selhání zařízení. Potřebují vysoce výkonné technologie, které přináší nejen nepřerušený provoz po celou směnu, ale které lze také použít jako jakýkoli jiný víceúčelový nástroj, ať už v dílně, u krajnice nebo v rozbahněném poli.

Díky naslouchání potřebám předních světových automobilek jsme do našich notebooků, tabletů a handheldových zařízení TOUGHBOOK integrovali technologie zaměřené na automotive, například druhou anténu pro bezdrátovou síť LAN a odolné konektory USB. A pokud v rámci vašeho řešení TOUGHBOOK potřebujete další nástroje a technologie, nabízíme celou řadu služeb v balíčcích – se všemi komponentami pohromadě – až po diagnostické sestavy ušité zcela na míru ve značkových obalech.

Posuňte svůj výzkum a vývoj

Řešení TOUGHBOOK pro výzkum a vývoj vám umožňují připojit vaše stávající měřicí a testovací zařízení a zároveň nabízí odolné porty USB 3.0, které vyhoví i budoucím potřebám.

Lze je použít v mnoha různých oblastech hodnotového řetězce výzkumu a vývoje, například při testování vozidel, měření, kalibraci, přehrávání softwaru a testování v provozu, zkrátka všude tam, kde výkonnost a rozlišení obrazovky a odolnost hrají důležitou roli.

10v2

Přepracujte svůj zákaznický servis

Současný trend je takový, že dealeři dávají svým pracovníkům servisu více pravomocí proaktivně plnit přání zákazníků již u vozidla. Tím se zvyšuje spokojenost klientů a také vznikají příležitosti pro upselling a vyšší tržby.

Díky zařízením TOUGBOOK jsou fronty věcí minulosti. Recepce servisu mohou spolupracovat úžeji a efektivněji než kdykoli dříve.

Je velmi důležité, že lehká a robustní mobilní konstrukce řady TOUGHBOOK umožňuje vašemu servisnímu poradci poskytovat informace v reálném čase již v autosalónu, případně provádět rychlé kontroly stavu vozidla venku bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Přizpůsobte si svou chytrou továrnu

Minimalizace odstávek montážních linek ještě nikdy nehrála tak důležitou roli. Protože se celý sektor odklání od pevných tradičních systémů, vaši výrobní technici by měli být vybaveni zařízeními, která jim umožňují pohybovat se po celém závodu zcela svobodně.

Díky zařízení TOUGBOOK se mohou spolehnout na baterii, která vydrží několik směn, a na specializovaná testovací řešení po dokončení výroby. Pracovníci jsou pak schopni rychle reagovat a zamířit rovnou na místo selhání, kde se výrobní linka zastavila. Tím se zajistí rychlá obnova provozu a zabrání se zbytečným zdržením a nákladům.

Globální dodavatel 1. stupně

Díky více než 15 letům zkušeností v automobilovém průmyslu a s dokonalými znalostmi sekundárního trhu jsme schopni nabídnout výrobcům automobilů úplné služby dodavatele 1. stupně. Jsme schopni nést smluvní i finanční zodpovědnost a zajistit centralizované řízení skladových zásob, výrobu řešení na míru a poskytování hardwarových služeb a oprav přímo na pracovišti.

Zjistěte více o automobilovém průmyslu

55
Formula Ford case study

Případová studie Formula Ford

Formula Ford and TOUGHBOOK prove perfect racing partners

GEMBA Process white paperfor

White paper o procesu GEMBA

How to innovate and optimise in the face of rapidly changing business conditions and customer needs.

AA Case Study

Případová studie AA

How TOUGHBOOK and the AA are providing best practice in field force automation.

Doporučené produkty

TOUGHBOOK 20

TOUGHBOOK 20

Windows 10 Pro Fully Rugged Detachable with 10.1" Outdoor Full-HD Display

TOUGHBOOK G1

TOUGHBOOK G1

Lightweight, Fully Rugged Windows 10 Pro Tablet with 10.1" next generation Outdoor Full-HD Display

TOUGHBOOK 55

TOUGHBOOK 55

14" Semi-Rugged Windows 10 Pro Notebook with Full-HD Display

Ostatní odvětví

protect

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

toughbook

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.